Inspiruj se a načerpej užitečné informace od bývalých dobrovolníků nebo studentů

Demokracie, participace a udržitelnost v Berlíně
Neformální vzdělávání | ZAHRANIČÍ | ZKUŠENOSTI

Demokracie, participace a udržitelnost v Berlíně

Minulý víkend, 24. až 26. listopadu, jsem se zúčastnila 11. česko-německého setkání mládeže v Berlíně, které pořádala organizace Tandem. Jak bych tuto akci zpětně ohodnotila? Stála mi za to osmihodinová cesta, kterou jsem z Brna do Berlína musela v pátek ujet tam, a pak v neděli zase zpět?

Dignity in Europe
AKTUÁLNÍ NABÍDKY | Ostatní

Na kole po EU na podporu migrantů #Dignity in Europe

Co kdyby Evropa zajistila důstojné přijetí migrantů, jakmile vstoupí na její území? Tuto otázku se snaží na své Digni Tour vyzdvihnout třiadvacetiletá francouzsko-britská absolventka Garance Foglizzo v rámci projektu #Dignity in Europe. Tematiku přijímání migrantů diskutuje v různých zemích Evropy při svých cestách na kole.

Inspiruj se vítěznými projekty Ceny Gratias Tibi!
Ostatní | ZKUŠENOSTI

Inspiruj se vítěznými projekty Ceny Gratias Tibi!

Cena Gratias Tibi každoročně „oceňuje iniciativy mladých lidí, kteří pozitivně ovlivňují život ve společnosti“. Ceny se letos udílely již v desátém ročníku v kulturním centru Vzlet v Praze. Seznam se s projekty mladých výherců a inspiruj se jejich dobrými činy přispívajících k lepšímu světu!

Body of Water Near Trees
AKTUÁLNÍ NABÍDKY | Pozvánky na akce | Pozvánky na akce | ZAHRANIČÍ

Setkání česko-německé mládeže ve Frankfurtu

Zajímá tě vztah mezi Českou republikou a Německem? Chtěl/a bys navázat kontakt s našimi sousedy a dozvědět se něco o vzájemné spolupráci? Nebo trochu procvičit svou němčinu a podívat se do Frankfurtu? Pokud ano, a je ti mezi 18 a 26 lety, tak je tato akce přímo pro tebe.