Kdo jsme

Inspirujeme mladé lidi v Česku k tomu, aby využívali svůj potenciál, vyrazili do světa a stali se aktivními občany. Přinášíme komplexní, nezávislé a objektivní informace o nabídkách a možnostech v oblastech studia, stáží, vzdělávání, cestování, dobrovolnictví a dalších. 

Mladiinfo ČR je registrováno jako zapsaný spolek ve spolkovém rejstříku: L 16620 vedená u Krajského soudu v Brně, IČ 22611118. Mladiinfo ČR je nezávislou českou pobočkou mezinárodní sítě organizací Mladiinfo International. Přečtěte si naše stanovy.

Jaký je náš příběh?

Už je to pěknou řádku let, co bylo Mladiinfo ČR založeno. V době svého vzniku byly v České republice programy Erasmus+ ještě v plenkách. Zatímco na studijní výměny se již jezdilo dávno, ostatní aktivity tohoho programu nebyly tolik známé.

Zhruba v té době vyjela naše zakladatelka Markéta na svoji EVS (nyní Evropský sbor solidarity) do Makedonie, kde se seznámila s činností Mladiinfo International.

Když se Markéta vrátila, napadlo ji, že by podobný projekt mohla založit u nás. Spojila síly s Leonou, která měla podobné myšlenky. Holky se předtím neznaly, ale i tak začaly vytvářet Mladiinfo, jak ho znáš nyní. Zanedlouhou se k nim přidaly další mladé studentky na podobné vlně, z nichž většina zůstala s Mladiinfo dodnes. Od té doby přispěly k fungování projektu stovky mladých lidí v České republice a Mladiinfo je dnes sítí, která má pobočky hned v několika dalších zemích Evropy.

Poznej náš tým

Předsedkyně
ester@mladiinfo.cz
Členka předsednictva
eliska@mladiinfo.cz
Členka předsednictva
marketa@mladiinfo.cz
Šéfredaktorka
adela@mladiinfo.cz
Členka
projekty@mladiinfo.cz
kristyna@mladiinfo.cz
linh@mladiinfo.cz
eliska.nemcova@mladiinfo.cz

Nikola Jankůjová

nikola@mladiinfo.cz
Dělej co tě baví s Mladiinfo!

Poradíme

Chybí ti něco na našem webu? Zajímá tě cokoliv o tématech studia, neformálního vzdělávání, dobrovolnictví, cestování nebo stáží v Česku i zahraničí? Potřebuješ poradit či odradit, podpořit či nasměrovat? Obrať se na Mladiinfo tým. Neznáme všechno, ale máme zkušenosti a víme, kde hledat. Rádi a zdarma ti poskytneme poradenství!

Program Erasmus+ (ESC, výměny mládeže a tréninky)

S dotazy na program Erasmus+ a ESC se obrať na koordinátorku Elišku na eliska.nemcova@mladiinfo.cz.

Program Erasmus+ v Asii

S dotazy se obrať na Linh na linh@mladiinfo.cz.

Stáže a život v zahraničí, EU

V této oblasti nejlépe poradí Týna na e-mailu kristyna@mladiinfo.cz.

Studium na zahraniční vysoké škole

Poradit ti může někdo z nás na info@mladiinfo.cz

Dobrovolnictví v zahraničí, dobrovolnictví v Brně

O dobrovolničení za hranicemi, možnostech vyjet do rozvojového světa a projektech se můžete poradit na kancelar@mladiinfo.cz.

Kontakt

Mladiinfo ČR, z. s.
IČ: 22611118 (Nejsme plátci DPH)
Datová schránka: 52dssni
Sídlo a korespondenční adresa: Antonínská 14, Brno, 602 00, Česká republika
Adresa kanceláře (neslouží jako doručovací): Masarykova 32, 602 00 Brno (2. patro výtahem)
E-mail: info@mladiinfo.cz
Telefon: +420 797 864 363