Zahrej si SaltGame, objev svůj talent a ukaž co v tobě je!

SaltGame hledá jen ty nejlepší, třeba jsi to právě ty! Otestuj své schopnosti, zažij seberozvojový koučing a vyhraj stáž do Kapského města!

Objev svůj talent!

SaltGame je soutěž, spočívající ve vyplnění testů a dotazníků. Čekají tě celkem tři online kola. V nich si vyzkoušíš, jak reaguješ na různé situace. Otestuješ své schopnosti i osobnostní profil na testech od proslulé globální agentury PREDICTIVE INDEX. Ta své testy piluje k dokonalosti již od roku 1955. Na vyplnění kognitivního testu máš 12 minut a zbytek už si můžeš přizpůsobit podle sebe. Pokud uspěješ, můžeš se těšit na intenzivní seberozvojový koučing od zkušených mentorů, který tě dostane až na hranici tvých možností.  Budeš si moct vyzkoušet zajímavé workshopy a zjistit tak, co v tobě opravdu je.  Zjistíš kdo a co tě v životě ovlivňuje, získáš dokonalý přehled o svých silných i slabých stránkách, a jako bonus i tipy pro další seberozvoj. Soutěž je poměrně komplexní a  může ti  pomoct nasměřovat i tvoji budoucí kariéru.

Máš na to?

Soutěž je určená pro studenty středních a vysokých škol. Zúčastnit se může kdokoliv starší 17-ti let. Přihlásit se je jednoduché a nebude tě to nic stát, jen pár desítek minut tvého času. Není to ale nic pro milovníky komfortní zóny. Testy ani následný koučink nejsou snadné. Stačí mít odvahu a vyplnit formulář na stránkách Salt game.  Pak už jen vyčkat na první email s linkem pro přístup do prvního kola. 

Ilustrační foto. Zdroj: Pexels

Vítěz SaltGame letí do Kapského města!

Když se ti bude dařit a probojuješ se mezi ty nejlepší, tak budeš pozván/a na jednodenní bootcamp, kde je nutná osobnostní účast. Budou zde pro tebe startupové hvězdy – mentoři, kteří jsou považováni za těžké váhy ve svém oboru a určitě se od nich naučíš spoustu zajímavých dovedností. Potkáš se zde i s dalšími talentovanými soutěžícími ze Salt game a společně budete plnit týmové úkoly.  A když zvládneš i tohle, můžeš pak soutěžit ve velkém finále o třítýdenní stáž v Kapském městě! Tak si nenech tuhle příležitost uletět, velké finále je už od 20. 4. 2022 do 21. 4. 2022! A i když nevyhraješ s prázdnou určitě neodejdeš – hodně se toho o sobě dozvíš a to už ti nikdo nevezme!

Necítíš se na to? Nevadí! Doporuč kamaráda/ku a když vyhraje poletíte spolu! Nebo taky můžeš mrknout na článek o smysluplných rozhovorech a zjistit, jak lépe poznat sám/a sebe skrz dobře položené otázky.