Ultimately Advanced – Školení v Bulharsku

Týden plný osobního rozvoje od 6. do 15. listopadu v Bulharsku! Je to správné místo pro tebe, pokud jsi pracovník s mládeží a chceš se v tomto okruhu angažovat. Získej kvality, které ti umožní vést i svůj vlastní projekt a vyplň nám přihlášku.

 

Co je to Erasmus+ školení a komu je určené

Erasmus+ je vzdělávací program EU, který mmj. financuje i několikadenní mezinárodní školení neformálního vzdělávání pro pracovníky s mládeží, kteří se tam učí nové metody jak s dětmi a mládeží pracovat, sdílejí dobrou praxi, nápady jak to chodí v jiných zemích/ organizacích, a plánují budoucí spolupráci. Účastníci mají proplacené náklady na cestu, mají zajištěné ubytování i jídlo zdarma. Více obecných informací o tomto typu projektu si můžete nastudovat zde.

Školení je určené všem, jejichž (budoucí) povolání je spojené s prací s dětmi a mládeží. Je to vhodné pro (ne)pedagogické pracovníky, pracovníky a dobrovolníky ve vzdělávání, skauty, aktivní studenty/ mladé lidi ve své komunitě, apod. 

Ultimately Advanced

Jedná se o intenzivní kurz pro školitele a facilitátory. Jeho součástí je rozvoj jak sebe samotné/samotného, tak i své kariéry. Zaměříš se na to, jak být tím správným leaderem a dostaneš i motivaci k vytvoření svého vlastního projektu. Naučíš se jak vést pracovníky s mládeží, a zjistíš, jaké to je pracovat na úrovni Evropské Unie. To vše i implementuješ do praxe. Ještě k tomu zažiješ skvělý týden s novými přáteli z jiných států, se sportem, a hlavně se zábavou! 

Důležité informace

🌍 Místo: Plovdiv, Bulharsko
📅 Datum: 6. 11. – 15. 11. 2023
🚌 Doprava: až 360 EUR (doprava je hrazena do maximální částky 180 EUR), při zvolení zeleného způsobu dopravy zasahuje budget až k 410 EUR
🏠 Ubytování, strava a program je hrazen. 

Pro úhradu cestovného, je důležité po projektu implementovat do praxe to, co společně na projektu vytvoříte.

Více informací se dočtete v infopacku zde.

Podnikání. Zdroj: pixabay.com. Autor: GraphicMama-team.

KOHO HLEDÁME

1 – 2 účastníky,

kteří jsou plnoletí a mají trvalý nebo přechodný pobyt na území ČR. Uvítáme jak přihlášky od naprostých nováčků v Erasmus+, kteří teprve sbírají odvahu se účastnit mezinárodních projektů, nebo kteří si díky projektu chtějí rozšířit obzory v dané problematice, jelikož pro to najdou využité ve své kariéře. 

Bydlíš na malém městě či vesnici, kde je málo příležitostí ve vzdělávání a na pracovním trhu? Jsi ochuzen/a o šanci zkusit pracovat v mezinárodním prostředí kvůli složité situaci? Neboj se nám o tom do přihlášky zmínit.

Podmínky účasti:

  • plnoletost
  • rezidence v ČR (české občanství nebo platný trvalý pobyt na území ČR)
  • zkušenost s neformálním vzděláváním (alespoň základní z pohledu účastníka)
  • zaměření na práci s mladými lidmi, na vzdělávání, neziskový sektor, apod.

K čemu se zavážeš

Přihláška je závazná, pokud nám ji vyplníš a budeš vybrán/a, 100% počítáme s tvojí účastí. Hostitelské organizaci se platí poplatek 45-95 EUR dle svých možností. Před projektem si společně uděláme informační online hovor.

Od všech účastníků se očekává aktivní přístup a chuť naučit se něco nového.

Jak se přihlásit na školení

Toto školení v Bulharsku vyžaduje přihlašování přes tento formulářTermín vyplnění je do 30. 9. 2023 nebo do naplnění týmu. Přihlášku vyplň v anglickém jazyce. Vyplněním přihlášky dáváš Mladiinfo ČR, z.s. a hostitelské organizaci souhlas ke zpracování svých osobních údajů.
V případě dotazů můžeš psát na julie@mladiinfo.cz .

Tuto výměnu mládeže organizuje místní nevládní organizace a je podpořena programem Erasmus+.

Projekt byl financován programem Erasmus+