Mezinárodní filmový festival pro mládež Young Film Fest konající se v Praze nabízí bohatý program! Mimo jiné se  hledají porotci různého věku. Baví tě filmové prostředí a chceš se v něm zdokonalit? Nenech si ujít tuto akci!

Tři místa, nabitý program

Young Film Fest nabízí ve dnech od 20.9. – 24.9. pestrý filmový program, kterého se může zúčastnit naprosto každý. Filmové projekce budou probíhat v Kině Kavalírka a v Centru současného umění DOX. Na plátně se mimo jiné objeví i legendární Harry Potter a Kámen mudrců.

V pražském Koloniálu bude o víkendu rušno, promění se totiž na videoherní království. Ať už ti je pět nebo patnáct, přijď si zdarma vyzkoušet některou z videoher. Vybereš si Beecarbonize, Atentát 1942 nebo některou z retro her?

Program nezapomíná ani na filmové profesionály, pedagogy, studenty filmových škol a všechny zájemce o audiovizuální výchovu! Pokud patříš mezi ně, mrkni na Industry program.

young film fest
Young Film Fest. Zdroj: Young Film Fest

Young Film Fest hledá své porotce!

Pokud tě baví filmový svět a láká tě objevit více jeho sfér, přihlas se jako mladý porotce! Nejen, že si vyzkoušíš, jaké je to být filmovým kritikem, ale zúčastníš se i workshopů s filmovými profesionály přes zvuk, střih a tvůrčí psaní.

Aby ses zúčastnil/a tohoto filmového festivalu, je potřeba se přihlásit v příslušné kategorii:

  • 9-11 let (super pro mladšího sourozence!) / 23. září v Centru současného umění DOX v čase 13:00 – 15:00
  • 12-14 let / 23. září v Kině Kavalírka v čase 9:00 – 18:00
  • 15-19 let / 24. září v Kině Kavalírka v čase 9:00 – 18:00

Zážitek, na který se nezapomíná

Tvůj názor na několik krátkých filmů bude opravdu důležitý! Vítězný film díky tobě dostane Cenu Young Film Festu 2023. Kromě filmových jednohubek tě čekají diskuse, workshopy, hry, dobré jídlo i nová přátelství!