Prague Security Studies Institute hledá programového koordinátora

Máme tu nabídku pro nadšence do mezinárodní bezpečnosti! Pokud jsi komunikativní a máš to blízko do Prahy, rozhodně čti dál! Jako programový koordinátor/ka se vyřádíš především při organizaci nejrůznějších kurzů, projektů a letních škol.

Pracovní náplň

Prague Security Studies Institute hledá člověka, který svou organizační prací zaštítí mimojiné Robinson Martin Security Scholars Academy, Cyber ​​Security Academy a NATO Summer School.  Kromě toho budeš v rámci dané pozice rozvíjet spolupráci s Univerzitou Karlovou. Jako programový koordinátor/ka budeš zodpovědný/á též za otázky dalšího rozvoje rozpočtu PSSI, administrativní činnost týkající se daných vzdělávacích projektů a grantů, vývoj nových vzdělávacích aktivit a propagaci akcí (ve spolupráci s PR koordinátorem).

Programový koordinátor
Ilustrační obrázek. Autor: Rawpixel. Zdroj: Pixabay.com

Požadavky

PSSI má zájem především o jedince, který zná bezpečnostní politiku NATO, EU a Česka, má zkušenost s organizací, financováním a propagací eventů. Dále se umí rychle adaptovat na měnící se potřeby organizace a jejích projektů, je komunikativní a dobře pracuje v týmu. Důležité také je, aby uchazeč/ka vyznával/a hodnoty PSSI a ovládal/a český a anglický jazyk. Pozice je vhodná pro studenty/ky magisterského a doktorského studia, zkušené profesionály/ky i pro ty vracející se do pracovního života z rodičovské dovolené.

Pozice se otevírá jako part-time (v rozsahu 24 hodin týdně), platové ohodnocení je 21 000 Kč, do budoucna možnost přestupu na full-time.

Jak se přihlásit

Pokud tě pozice zaujala, přihlaš se na e-mailové adrese sikoraiova@pssi.cz zasláním životopisu a vypracovaného úkolu (nástin dvousemestrálního programu týkajícího se současných bezpečnostních hrozeb). Podrobnější zadání (společně s kompletními informacemi o nabízené pozici) nalezneš na stránkách Prague Security Studies Institute. Nabídku PSSI nasdílela i na Facebooku.

Nepromeškej příležitost, deadline je 27. června 2021!

Pro zajímavé stáže a pracovní pozice sleduj Mladiinfo.