Brontosaura netřeba představovat, jedná se o hnutí, které funguje již 50 let a čítá více než 1000 hrdých členů. Každoročně organizují zajímavé dobrovolnické akce, které můžeš zažít i ty!

Vize Hnutí Brontosaurus

Brontosauři chtějí svět, ve kterém lidé nejsou lhostejní ke svému okolí. Respektují a ctí přírodu a kulturní bohatství a společně o ně pečují. Je to skvělá příležitost, jak se seznámit s novými, podobně smýšlejícími lidmi, rozvíjet se, bavit se, udělat dobré skutky…

Můžu se zapojit?

Na brontosauří akci může jet kdokoliv, nemusí být nutně členem či mít nějaké speciální zkušenosti. Rozhodně nemusíš mít obavy z toho, že nezapadneš. V různorodosti Brontosaurus vidí sílu, důležité je nezapomínat na otevřenou mysl a chuť pomoci světu kolem nás.

Hnutí Brontosaurus
Hnutí Brontosaurus. Zdroj: FB HB

Pestrá paleta zážitkových a dobrovolnických akcí

Na webových stránkách Hnutí Brontosaurus najdeš širokou škálu nabízených akcí, ať už pojedeš poprvé, na jeden den, na víkend, či na akce probíhající o prázdninách. Láká tě kosení údolní louky v Moravském krasu, orchidejových luk na Žítkové, nebo výprava na samotný východ Chorvatska za Čechy, kteří zde žijí?

Akce vhodná pro nováčky

„Nad(e)chni se, vystup ze stáda, probuď se v trávě, buď tady a teď, vydej se vlastní cestou, pokos louku, zalapej po dechu, buď offline, vydej se do Krkonoš, zažij..nečekané? Bezevšeho! Desetidenní krkonošská akce, která dá tvým prázdninám úplně jiný rozměr. Spaní pod širákem, pomáhání přírodě, výborné vege jídlo a mnoho dalšího! Pokud je ti mezi 15-26 lety a hodí se ti termín 2.-11. 8. 2024, prozkoumej, jak se můžeš přihlásit!