Find your inside – outside: výměna mládeže v Česku

Chystá se výměna mládeže v Česku! Pojeď s Mladiinfo na projekt zaměřený na outdoor a přírodu. Zajímá tě kdy a kde?

Find your inside-outside“ je Erasmus+ výměna mládeže v Česku, která navazuje na školení v Severní Makedonii. Je zaměřen na outdoorové aktivity a využití přírody pro osobnostní rozvoj a nejen to! V rámci tohoto projektu si osvojíš dovednosti jako rozdělání ohně, vázání a využití lan, práce s kompasem a mapou a mnoho dalšího, to vše v mezinárodním týmu. Důležitou součástí projektu je pak vzájemná spolupráce, práce v týmu, hledání své role ve skupině a poznávání nových lidí. Nevíš, jak si takový projekt představit? Zkus si přečíst našeho průvodce světem Erasmus+.

Více se o této výměně mládeže v Česku dozvíš v tomto infopacku. Pozorně si jej pročti!

Inspirovat se můžeš taky zážitky účastníků z podobných projektů, třeba tady z projektu v Makedonii nebo z projektu v Dánsku.

Plakát k projektu

Místo a datum konání výměny mládeže v Česku

Projekt se koná v termínu 27. 9. – 4. 10. 2021 v České republice. Ubytovaní budeme na skautské základně
Kaprálův mlýn, kousek od Ochozu u Brna. Místo je součástí Moravského krasu, který je znám svými jeskynními komplexy a krásnou přírodou, a tak se můžeš těšit na mnoho času stráveného na čerstvém vzduchu v krásném prostředí.

Strava je zajištěna 3x denně (snídaně, oběd, večeře) a také 2x denně malé občerstvení o přestávkách. Vše je hrazeno Erasmem+, tudíž pro účastníky je projekt krom účastnického poplatku 500 Kč zdarma. Projektu se krom Čechů účastní osoby z Makedonie, Nizozemí, Chorvatska a Dánska. Z každé země jedou 4 účastníci a 2 lídři. Pro vzájemné bezpečí jsou potřebné testy (PCR nebo antigenní). Ty však bohužel nemohou být z projektu hrazeny, účastník si je tedy musí zařídit sám. Očkování nebude považováno jako dostatečné. 

 
 
Failed to get data. Error:
Invalid share token.

Fotografie z předešlého školení v Makedonii

Pro koho je tato výměna mládeže v Česku určená?

Hledáme účastníky s trvalým pobytem v ČR ve věku od 18 do 30 let, kteří se mohou účastnit projektu v plné délce. V případě potřeby vydá organizace Mladiinfo ČR omluvenku pro účastníky do škol. Pozdější příjezdy na projekt nebo dřívější odjezdy nejsou možné. Dále je pak důležitý tvůj kladný vztah k přírodě i lidem, schopnost rozumět alespoň základům angličtiny pro běžnou domluvu a být ochotný po skončení projektu vytvořit spolu s ostatními článek pro šíření motivace a nadšení pro další mladé lidi.

Přihlašování je otevřeno!

Pokud splňuješ výše uvedené požadavky, přihlaš se prostřednictvím tohoto online formuláře. Máš-li dotazy k vyplnění formuláře, neváhej se na nás obrátit na emailu kancelar@mladiinfo.cz.

Přihlašování je otevřené do 15. 9. 2021 naplnění kapacity.Výsledky se dozvíš během několika málo dní po uzávěrce přihlášek přihlášení. Následně tě propojíme se zbytkem českého týmu a s lídry, abyste se mohli kontaktovat ještě před odjezdem a trochu se poznat.

Přihláška je závazná, pokud nám ji vyplníš a budeš vybrán/a, počítáme s tvojí účastí. Po vybrání je do 17. 9. 2021 dvou dnů od tvého přijetí na projekt nezbytné zaplatit účastnický poplatek* 500 Kč naší organizaci Mladiinfo ČR (pokyny od nás obdržíš e-mailem).


* Pokud je pro tebe tento účastnický poplatek (nebo něco jiného) překážkou v účasti, budeme rádi, když nás na to e-mailem upozorníš. V Mladiinfo ČR si stojíme za tím, že vzdělání má být dostupné každému, a chceme ti vyjít vstříc. Leader skupiny je od poplatku osvobozen. Účastnický poplatek je nevratný.

Tento projekt byl financován z prostředků Evropské Unie.