Projekt Career Boost ti pomůže rozvíjet tvé dovednosti

Je ti mezi 17 a 26 lety? Chceš získat lepší přehled o možnostech dalšího studia a zaměstnání? Chceš pracovat na vlastním projektu? Projekt Career Boost Nadání a dovednosti by pro tebe mohlo být to pravé. 

Nadání a dovednosti 

Organizace Nadání a dovednosti vznikla v roce 2012 s cílem pomáhat mladým lidem z dětských domovů při startu do jejich samostatného života. Soustředí se především na jejich osobní a kariérní rozvoj a na rozvíjení schopností. Více o organizaci si můžeš přečíst na jejím webu. 

career boost

Co je to Career Boost?

Carrer Boost je jedním z projektů, které Nadání a dovednosti pořádá. Je určen 30 motivovaným účastníkům ve věku 17 až 26 let. Projekt má za cíl propojovat mladé lidi z odlišného prostředí, podporovat diverzitu a sociální empatii. 

Projekt trvá 5 měsíců (od února do června), odehrává se během 5 víkendových workshopů. Během takzvaných Career Days se vydáš se do 3 různých společností dle tvého výběru. V průběhu víkendových workshopů se zaměříš na osobní rozvoj, naučíš se např. pracovat s časem, vytvoříš si své CV, vyzkoušíš si pohovor a zapracuješ na tvých soft a hard skills. Během celého projektu budeš moci pracovat na vlastním projektu za využití metody pro tvorbu inovací. 

Co ti Career Boost přinese?

Získáš lepší přehled o možnostech dalšího studia a zaměstnání. Podíváš se do firem a společností dle vlastní volby a zaměření. Získáš cenné kontakty na profesionály v oboru, získáš vyšší sebevědomí a osamostatníš se. 

career boost
organizace Nadání a dovednosti. Zdroj: nadaniadovednosti.cz

Jak se můžeš zapojit?

Zaujal tě projekt? Právě je otevřeno přihlašování do dalšího ročníku. Přihlásit se můžeš do 7. února. Více o projektu a přihlašování najdeš na webových stránkách. Přihlásit se můžeš také přes přihlašovací formulář.