Přihlaste se do fotosoutěže o nejkrásnější fotografii aleje

V anketě Alej roku 2022 máte tuto možnost už jen do 26. 10.2022.

Konečně jsme se letos dočkali babího léta, která nás lákalo k procházkám po okolí. Možná jste při svých toulkách objevili stromořadí, které vám vyrazilo dech a museli jste si ho hned vyfotit. A když jste dorazili domů možná jste o té aleji našli zajímavé informace na internetu.

Nenechte si kouzlo vaší vyvolené aleje jen pro sebe a podělte se s celou Českou republikou. Fotografie krásné aleje vám dokonce může přinést nadoblačné dárky, například let balónem od cestovní kanceláře HaBalon.

Spolek Arnika pořádá pro širokou veřejnost již dvanáctým rokem anketu Alej roku , která má upozornit na význam alejí  v naší krajině.

Zapojit se může každý. Stačí jen zaslat jednu až tři fotografie a vyplnit formulář na stránkách alejroku.org. Nominujte stromořadí nově vysázené, letité, nebo dokonce památné. Může vést podél silnice, v městské ulici nebo ke kulturní památce. Nemusí to být jen krásná alej, může mít jedinečný příběh, díky kterému se stane známější. Avšak nominační fáze se letos pomalu blíží ke konci.

Nominovat můžete už jen do středy 26.10. 2022.

Autor článku: Arnika
Foto: Pixabay

Mladiinfo ČR je mediálním partnerem soutěže.