Články v kategorii:

Dnešní mladá generace to nemá lehké. Narodili jsme se do světa, který prožívá jednu z nejhorších ekonomických krizí na světě, kde se technologie vyvíjí tak rychle, že je téměř nemožné předpovídat, co bude za další rok – natož si plánovat kariéru. Mnoho povolání postupně zanikne a mnoho nových bude vytvořeno.

jak se zlepšit Mladiinfo ČR

Co je ale obrovský dar pro nás, mladé, je bezprecedentní a vskutku fantastický přístup k informacím. Zcela upřímně – dovedete si ještě představit svět bez strýčka Google a tetičky Wikipedie? Internet koneckonců není jen Facebook a Instagram, je to také neuvěřitelná studnice znalostí a symbol pokroku.

Ale to je poněkud zdlouhavý úvod pro tento článek.

My v Mladiinfo bychom rádi využili znalostí, které jsme získali jak osobní zkušeností, tak rovněž  z různých, zejména internetových zdrojů. Obecný název pro tuto sérii je Seberozvoj, neboť  našim záměrem je předávat znalosti a vědomostí vám,  tak, abyste se mohli co nejlépe rozvíjet.

Tyto články budou zaměřeny na jak se zlepšit – tedy na na kariérní rady a přípravu na zaměstnání, tak na produktivitu, boj proti prokrastinaci a také trochu toho filosofického zamyšlení a o tom, jak nalézt klid a štěstí. Články k tématu „Jak se zlepšit“ budou přidávány postupně, proto nezapomeňte naše stránky pravidelně sledovat. Pokud máte nápady či osobní zkušenosti, o kterých si myslíte, že by se mohly ostatním hodit, neváhejte a napište nám na info@mladiinfo.cz.

Přejeme vám krásné čtení.