Hiporehabilitace: hledá se dobrovolník, který má rád koně!

Dokážete si představit léto někde na farmě? Nechcete se však jen někde flákat, ale chcete být prospěšní nejen zvířatům, ale i lidem, kteří si to opravdu zaslouží? Říká vám něco hiporehabilitace? Pak je tato nabídka jistě pro vás!

Nezisková organizace Ryzáček hledá stále ještě dva dobrovolníky, kteří by doplnili stávající skupinu mezinárodních mladých lidí, aby společně pracovali na jedinečném workcampu, který se koná už od 19. 6. do 26. 6. 2017 na Olomoucku. Ryzáček se stal v roce 2008 členem České hiporehabilitační společnosti, která plně podporuje práci handicapovaných lidí s koňmi.

A co vlastně organizace Ryzáček dělá? Pomáhá lidem s fyzickým handicapem se zlepšením jejich fyzické kondice, získání nových zážitků a prožití super léta, kdy nic nebrání v plnění jejich snů. Toho všeho můžete být součástí. A to ani nemluvě o tom, že si procvičíte angličtinu a poznáte lidi z jiných zemí.

Zdroj: ryzacek.com

Náplň práce

Dobrovolníci se společně budou podílet na denních prácích spojených s životem na farmě. Pracovat se bude zhruba 6 hodin denně a jeden den z celého pobytu bude vyhrazen pro výlet do okolí, anebo přímo do Olomouce.

Základní informace

Minimální věk pro českého účastníka je 15 let, cizinci se pak můžou hlásit od 18 let. Workcamp bude probíhat osm dní.

Poplatky a co dostanete na oplátku

Na těchto odkazech si můžete přečíst více o poplatku a podmínkách. Všichni účastníci dostanou střechu nad hlavou, ale je zde i možnost spát ve stanu nebo pod širákem. Dobrovolníci taky dostanou pravidelnou stravu. V areálu nechybí vybavené sociální zařízení a Wi-Fi.

Online přihlášku naleznete na webových stránkách tamjdem.

Zdroje: dobrovolnik ;tamjdem