Letní škola multimédií 2017 na VŠE vás naučí základům multimediální komunikace

Jak se tvoří reklamní kampaň? V jakém programu sestříhat video a ve kterém připravit zajímavou infografiku? Přihlaste se na Letní školu multimédií na VŠE a naučte se vytvořit multimediální obsah pro vaši internetovou kampaň.

Ilustrační obrázek. Autor: Geralt. Zdroj: Pixabay. CC0 Public Domain.

Letní škola multimédií 2017

Vysoká škola ekonomická pořádá 3. ročník Letní školy multimédií (LŠMM), během níž se její účastníci naučí tvořit multimediální obsah pro svou reklamní kampaň. Hlavním cílem LŠMM je seznámit studenty s plánováním a tvorbou multimediálního obsahu pro klasické promo digitální formáty jako facebookovou stránku, YouTube, mailing a bannerovou reklamu.

Letní škola je vedena vyučujícími oboru Multimédia v ekonomické praxi na VŠE, stejně tak jako odborníky z praxe.

LŠMM 2017 je určena pro začátečníky i mírně pokročilé zpracovatele multimédií. Letní školy se mohou zúčastnit středoškolští a vysokoškolští studenti i zájemci z řad veřejnosti.

Co se naučím?

Během workshopů a seminářů v rámci Letní školy multimédií se její účastníci naučí:

  • kreativně a strategicky vytvářet reklamní kampaň,
  • fotit a zpracovávat fotky,
  • natáčet a stříhat videa,
  • tvořit plakáty a bannery.

Účastníci budou rozděleni do malých týmů, ve kterých budou vytvářet multimediální obsah pro konkrétní produkt či projekt. Výuka bude probíhat formou přednášek, workshopů a diskuzí. V dopoledním bloku budou studenti seznámeni s teoretickou stránkou tvorby reklamní kampaně a bude jim poskytnuta zpětná vazba na již vytvořenou práci. V odpoledním bloku budou týmy samostatně pracovat na svých projektech za přítomnosti konzultanta.

Po celou dobu LŠMM budou mít studenti k dispozici počítače s potřebnými programy (Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe Premiere) a veškerou techniku pro natáčení a focení.

Kompletní rozvrh LŠMM 2017 můžete nalézt na tomto odkazu.

Kdy, kde, za kolik?

Letní škola multimédií 2017  bude probíhat v prostorách Multimediální laboratoře na VŠE v Praze.

Letní školu multimédií 2017 je možné absolvovat ve dvou variantách:

Varianta KOMPLET

  • zahrnuje 12 výukových dní a výuku tvorby multimediálního obsahu všech digitálních formátů,
  • probíhá od 24. 7. do 5. 8. 2017,
  • stojí 15 200 Kč při úhradě do 15. června 2017 (Při pozdější úhradě 16 700 Kč.).

Varianta BASIC

  • zahrnuje 6 výukových dní a výuku tvorby mediálního obsahu pouze ve statické formě (Tvorba a střih videa není zahrnuta!),
  • probíhá od 24. 7. do 29. 7. 2017,
  • stojí 9 700 Kč.

Jak se přihlásit?

Maximální kapacita Letní školy multimédií na VŠE je 20 studentů. Přihlaste se proto co nejdříve pomocí registračního formuláře na webových stránkách projektu.

Více informací o LŠMM získáte na jejich aktuálních webových stránkách nebo zasláním emailu na letniskola@vse.cz. Reportáže a fotografie z průběhu minulých ročníků LŠMM jsou dostupné na tomto odkazu.

Zdroj: Letní škola multimédií 2017