Fifty Shades of Mind – výměna mládeže v Litvě

Zajímá tě zdravý životní styl? Chceš změnit své návyky a zaměřit se na mentální a fyzické zdraví? Vyjeď v termínu 24. března až 3. dubna do Litvy na výměnu mládeže „Fifty Shades of Mind“!

Fifty Shades of Mind – Youth Exchange

Co je to Erasmus+ výměna mládeže a komu je určená

Jedná se o výměnu mládeže pod programem Erasmus+ od Evropské unie. Představit si to můžeš opravdu jako tábor, kde se v přátelské skupině naučíš něco nového, poznáš nové kámoše, užiješ si nějakou srandu a pojedeš domů jako nový člověk. Každý den projektu zažiješ strukturovaný program, ale neboj, není to žádná dřina, spíš zábava a dobrodružství. Den, co den zažiješ něco nového, poznáš kousek sebe, zúčastníš se zajímavých workshopů a angličtina pro tebe už nebude noční můra (potvrzuje 10 z 10 účastníků).

Fifty Shades of Mind

Vzhledem k tomu, že mentální problémy mládeže v Evropě stále rostou, klade si výměna mládeže „Fifty Shades of Mind“ za cíl vyzdvihnout důležitost aktivního životního stylu a zvýšit povědomí o fyzické a mentální pohodě. Projekt má spoustu zajímavých a zábavných aktivit, které se těmto tématům věnují. Jedná se například o strategické hry, tradiční hry z dětství, abeceda emocí, trénink první pomoci při panickém záchvatu. Kromě motivace a způsobů, jak zlepšit své zdraví, poznáš na projektu i skvělé lidi z jiných států a získáš nové přátelé.

Důležité informace

🌍 Místo: Kaunas, Litva
📅 Datum: 25. 3. – 3. 4. 2024
🚌 Doprava: Hrazena do 320 EUR. Je nutné využít GREEN TRAVEL = zelený způsob dopravy (cestování vlakem/autobusem).
🏠 Ubytování, strava a program je hrazen.

Více informací se dozvíš v infopacku.

Ilustrační foto. Autor: Madison Inouye. Zdroj: Pexels.com.

Koho hledáme

1 VEDOUCÍ = LEADER, který už výměnu mládeže zažil a má s tímto typem projektů zkušenosti. Leader musí mít trvalé nebo alespoň přechodné bydliště v ČR, a umět komunikovat v češtině i angličtině. Věk 18+Leader je osvobozený od účastnického poplatku.

5 ÚČASTNÍKŮ, kteří jsou ve věku mezi 18-30 lety (včetně) a mají trvalý nebo přechodný pobyt na území ČR. Uvítáme jak přihlášky od naprostých nováčků v Erasmus+, kteří teprve sbírají odvahu se zúčastnit mezinárodních projektů, nebo ty, kteří si díky projektu chtějí rozšířit obzory v dané problematice. Pokud si v angličtině nevěříš, nevěš hlavu! Věříme, že díky zbytku českého týmu se i tak dokážeš aktivně do projektu zapojit.

K čemu se zavážeš

Přihláška je závazná, pokud nám ji vyplníš a budeš vybrán/a, 100% počítáme s tvojí účastí. Je nezbytné zaplatit účastnický poplatek 1000 Kč naší organizaci Mladiinfo ČR (pokyny emailem). Před projektem si společně s ostatními účastníky uděláme informační online hovor.

Bydlíš na malém městě či vesnici, kde je málo příležitostí ve vzdělávání a na pracovním trhu? Jsi ochuzený/á o šanci zkusit pracovat v mezinárodním prostředí kvůli složité situaci? Neboj se nám o tom do přihlášky zmínit, rádi tě upřednostníme.

Od všech účastníků se očekává aktivní přístup a chuť naučit se něco nového.

Jak se přihlásit na výměnu mládeže

Tato výměna mládeže v Litvě vyžaduje přihlašování přes tento formulářTermín vyplnění je do 7. 2. 2024 nebo do naplnění týmu. Přihlášku vyplň v anglickém jazyce. Vyplněním přihlášky dáváš Mladiinfo ČR, z.s. a hostitelské organizaci souhlas ke zpracování svých osobních údajů.
V případě dotazů můžeš psát na julie@mladiinfo.cz .

Tuto výměnu mládeže organizuje místní nevládní organizace a je podpořena programem Erasmus+.

Projekt byl financován programem Erasmus+.