Dobrovolnictví v zahraničí zdarma – Polsko a Slovinsko

Doma už tě to nebaví? Odvaž se a objev s námi dobrovolnictví v zahraničí zdarma, získej nové přátele a šanci dělat něco smysluplného.

Jak na dobrovolnictví v zahraničí zdarma? 

Info o Evropském sboru solidarity už se k tobě dostalo? Pokud ne, pročti si našeho průvodce, který tě vtáhne do děje. Je to skvělý program, který umožňuje dobrovolnictví v zahraničí zdarma mladým lidem do 30 let. Můžeš vyjet na nádherná a zajímavá místa, máš zdarma zajištěné ubytování a dostáváš každý měsíc kapesné a peníze na jídlo. Můžeš si přečíst desítky svědectví našich (ex) dobrovolníků, který na tento projekt vyjeli a nemůžou si ho vynachválit.

Aktuální nabídky exkluzivně od Mladiinfo ČR

Dobrovolnictví ve Wroclavi (PL)

Nevadí ti pracovat s malými dětmi a spolupracovat s mezinárodním týmem ostatních dobrovolníků? Jsi připraven nasát nové odborné zkušenosti a přispět tak místní komunitě? Orrganizce PROM z Polské Wroclawi hledá dobrovolníka do místních mateřských školek a kreativních center mládeže. Mladiinfo ČR tam vysílá dobrovolníky pravidelně a všichni jsou spokojení. Podívej se na web organizace a také na infopack, který ti poskytne všechny detaily, které potřebuješ vědět.

Projekt začíná v dubnu 2021 (co nejdříve dle vašich možností) a trvá do konce ledna 2022. Je nutné vyplnit tuto přihlášku a zaslat ho spolu s CV a motivačním dopisem na email evs@fundacjaprom.pl. Termín přihlášek je prodloužený až do doby, než se najde vhodný dobrovolník, proto se svou přihláškou neotálej!

Children-Mladiinfo CR
Ilustrativní obrázek. Zdroj: Pexels.com
Dobrovolnictví ve Škofja Loka (SI)

Organizace Familija – Educational and therapeutic center hledá dobrovolníka, který by rok dobrovolničil na jejich pracovištích. Můžeš si zvolit jedno hlavní pracoviště, které je ti nejsympatičtější, dostaneš však příležitost si vyzkoušet práci i v těch ostatních, aby jsi měl pestrou náplň práce a naučil se toho co nejvíce. Vybírat můžete z:

  • Familija (Youth Day Care Center Blok and Project Learning of Young Adults PUM-O),
  • Center for Social Work Škofja Loka (DCΩ and DCM Podlubnik),
  • Center for Social Work Kranj (Day CareCenter DC Škrlovec),
  • Kranj Educational Institution (Residential Home for Children at Risk Črnava),
  • Šent Škofja Loka,
  • 3 local elementary schools (Jelo Janežič primary school, Cvetko
  • Golar primary school, Škofja Loka – Mesto primary school).

Projekt začíná v létě 2021  a trvá 1 rok. Více informací včetně infopacku najdete v tomto článku. Podobně jako u předchozího projektu je termín přihlašování prodloužen, kdo dřív přijde, ten dřív jede!

Nezaujala tě ani jedna nabídka? Podívej se na další na v naší sekci Evropský sbor solidarity

logo of the european solidarity corps
Tento projekt je financován z prostředků Evropského sboru solidarity.