Získej certifikát od Google zdarma!

#recyklujemeclanky: Nový rok a s ním nová předsevzetí? Představ si, že by ses mohl/a ve svém životopise pochlubit certifikátem z marketingu přímo od společnosti Google. Kurz je zcela zdarma, velice prakticky založený a ke všemu získáš neocenitelné zkušenosti!

Nám všem známý vyhledávač Google zveřejnil online kurz internetového marketingu, což zahrnuje vše o SEO, jak psát úspěšný blog či webové stránky s orientací na zákazníky/zákaznice a řešení jejich problémů. Stačí mít jenom trochu času, připojení k internetu a můžeš se pustit do práce.

Pokud se tohoto tématu bojíš, nemusíš. Kurz je udělán tak, aby mu rozuměli/y i začátečníci/začátečnice. Po představení určitého tématu či problému následuje test, který ti pomůže využít tyto znalosti v praxi.

Já jsem si už kurz vyzkoušela a naprosto mi vyhovuje i vzhledem k nedostatku mého času. Jednotlivé lekce netrvají déle než 5 minut. Když nemáš více času, automaticky se tvůj pokrok uloží a pokračuješ v něm příště.

Logo: Digitální garáž Zdroj:  digitalnigaraz.withgoogle.com

Kurz pro všechny

I něco tak dostupného může být tvým esem v rukávu. Ano, jde o něco, co může udělat prakticky každý/á, a tím by se dalo říct, že kurz není možná tak hodnotný. Nicméně osvojené informace a především píli a investovaný volný čas ti nemůže nikdo odepřít, ani na pohovoru, kde se budeš moci pochlubit tím, jak trávíš volný čas.

Když vyzkoušíš několik prvních lekcí, ujasníš si, co už jsi možná předtím věděl/a, možná se dozvíš něco nového. Každopádně tě styl, jakým jsou jednotlivé lekce podány, zaujme. Nemusíš se bát zdlouhavého učení a memorizování pojmů zpaměti, jen se posaď a vstřebávej informace nenásilnou formou.

Další tipy na kurzy zdarma?

Mrkni do naší sekce Tipy na další vzdělávání!

Článek Získejt certifikát od Google zdarma! byl původně publikován Nikolou dne 14. 2. 2017.

#recyklujemeclanky

Zdroj: Digitální garáž