EcoVenture: Exploring green business in action

Přidej se k nám na úžasné dobrodružství v Severní Makedonii! Objev zelené podnikání a inspiruj se úspěšnými příběhy o udržitelnosti a inovaci. Čti dál a staň se součástí cesty k lepšímu a zelenějšímu světu!

EcoVenture: study visit v Severní Makedonii

 

Co je to Erasmus+ školení a komu je určené

Erasmus+ je vzdělávací program EU, který mmj. financuje i několikadenní mezinárodní školení neformálního vzdělávání pro pracovníky s mládeží, kteří se tam učí nové metody jak s dětmi a mládeží pracovat, sdílejí dobrou praxi, nápady jak to chodí v jiných zemích/ organizacích, a plánují budoucí spolupráci. Účastníci mají proplacené náklady na cestu, mají zajištěné ubytování i jídlo zdarma. Více obecných informací o tomto typu projektu si můžete nastudovat zde.

Školení je určené všem, jejichž (budoucí) povolání je spojené s prací s dětmi a mládeží. Je to vhodné pro (ne)pedagogické pracovníky, pracovníky a dobrovolníky ve vzdělávání, skauty, aktivní studenty/ mladé lidi ve své komunitě, apod. 

 

EcoVenture: Exploring green business in action

Chceš se ponořit do světa zeleného podnikání a být součástí pozitivních změn? Pak je tato studijní návštěva přesně pro tebe! V Severní Makedonii se podíváš do podniků, které jdou příkladem v udržitelnosti a ekologii, a ty budeš mít možnost vidět, jak svou prací ovlivňují nejen životní prostředí, ale i místní ekonomiku. Ale nejen to – budeš mít šanci se inspirovat úspěšnými modelem zeleného podnikání z celého světa a najdeš si nové kontakty, kteří s tebou budou sdílet tvůj zájem o ekologii. Tak se přidej a udělej něco skvělého pro naši planetu!

Důležité informace

🌍 Místo: Bitola, Severní Makedonie
📅 Datum: 16. 4. – 23. 4. 2024
🚌 Doprava: Hrazena do 275 EUR
🏠 Ubytování, strava a program je hrazen.

Více informací se dozvíš v infopacku.

KOHO HLEDÁME

2 účastníky,

kteří jsou plnoletí a mají trvalý nebo přechodný pobyt na území ČR. Uvítáme jak přihlášky od naprostých nováčků v Erasmus+, kteří teprve sbírají odvahu se účastnit mezinárodních projektů, nebo kteří si díky projektu chtějí rozšířit obzory v dané problematice, jelikož pro to najdou využité ve své kariéře. 

Bydlíš na malém městě či vesnici, kde je málo příležitostí ve vzdělávání a na pracovním trhu? Jsi ochuzen/a o šanci zkusit pracovat v mezinárodním prostředí kvůli složité situaci? Neboj se nám o tom do přihlášky zmínit.

Podmínky účasti:

  • plnoletost
  • rezidence v ČR (české občanství nebo platný trvalý pobyt na území ČR)
  • zkušenost s neformálním vzděláváním (alespoň základní z pohledu účastníka)
  • zaměření na práci s mladými lidmi, na vzdělávání, neziskový sektor, apod.
  • motivace a vztah k danému tématu
  • zapojení v lokální komunitě výhodou

K čemu se zavážeš

Přihláška je závazná, pokud nám ji vyplníš a budeš vybrán/a, 100% počítáme s tvojí účastí. Je nezbytné zaplatit účastnický poplatek 1000 Kč naší organizaci Mladiinfo ČR (pokyny emailem). Před projektem si společně s ostatními účastníky uděláme informační online hovor – 6.3.

Od všech účastníků se očekává aktivní přístup a chuť naučit se něco nového.

Jak se přihlásit na školení

Toto školení v Severní Makedonii vyžaduje přihlašování přes tento formulářTermín vyplnění je do 4. 3. 2024 nebo do naplnění týmu. Přihlášku vyplň v anglickém jazyce. Vyplněním přihlášky dáváš Mladiinfo ČR, z.s. a hostitelské organizaci souhlas ke zpracování svých osobních údajů.
V případě dotazů můžeš psát na kancelar@mladiinfo.cz .

Tento seminář organizuje místní nevládní organizace a je podpořena programem Erasmus+.