Získej praxi v marketingu ve Vietnamu II.

DEADLINE PRODLOUŽEN! Pohybuješ se v oblasti marketingu? Oslovuje tě koncept sociálního podnikání? A láká tě k tomu jihovýchodní Asie? Tak se zkus ucházet o stáž v sociálním podniku Imagtor ve Vietnamu.

O PROJEKTU

Mladiinfo ČR je již po druhé partnerem projektu EUROASIA II: Volunteering Assistance Program, o kterém jsme tě už informovali na našich sociálních sítích. V rámci tohoto projektu umožníme vyjet jednomu mladému člověku z České republiky do Vietnamu, aby tam nejen pomohli, ale také se měli šanci rozvíjet jak na profesní, tak i osobní úrovni. 

Přijímací organizací ve Vietnamu je sociální podnik Imagtor. Imagtor je postprodukční společnost, která se specializuje na 2D/3D foto, video a IT řešení pro realitní trh.  Jedná se o sociální podnik, který nabízí školení a pracovní příležitosti pro handicapované lidi z Vietnamu.

V roce 2019 zařadilo BBC zakladatelku Imagtoru Van Thi Nguyen do žebříčku The BBC’s 100 women of 2019.

Bude probíhat přimo v Hanoji po dobu 80 dní a její začátek je naplánován na 1. 6. 2022.

Do Imagtoru vysíláme dobrovolníka již podruhé. Poprvé tam vyjela v roce 2018 Hanka a tohle jsou její dojmy.

Být dobrovolníkem v rámci Dobrovolné služby pod Erasmus+ je snovou zkušeností, protože máš maximální podporu jak od své české vysílající organizace (Mladiinfo ČR), tak také od té přijímací. Nikdo tě nenechá na holičkách a všichni jsou ti oporou. Je to program financovaný přímo z Bruselu od Evropské komise – působit tedy budeš v jedné z ověřených organizací, jež má s dobrovolníky mnohaleté zkušenosti. Před odjezdem budeš mít k dispozici dobrovolnickou smlouvu, kde jsou popsány práva a povinnosti všech zúčastněných stran. Více o celém projektu EUROASIA II najdeš zde. 

CO BUDEŠ V IMAGTORU DĚLAT

 • Vyhledávat nové příležitosti, product research,
 • pomáhat s vytvářením a realizací reklamní a marketingové kampaně,
 • společně s týmem vyhodnocovat sales data,
 • vytvářet obsah, spravovat online marketingové nástroje, 
 • komunikovat se zákazníky.

JAKÉ JSOU POŽADAVKY

 • prokazatelné zkušenosti s prací v marketingu nebo sales,
 • vyznat se v online marketingových platformách (IG, FB, Twitter, Youtube), website managementu,
 • sledovat a orientovat se v současných marketingových trendech,
 • umět dobře komunikovat, samostatně pracovat, dělat rozhodnutí, vyjednávat,
 • ovládat angličtinu ve psané i mluvené formě (min. na úrovni B2),
 • mít pobyt na území České republiky (české občanství nebo jiný legální pobyt),
 • věk 18-30 let,
 • nikdy před tím se nezúčastnit EVS nebo ind. dobrovolnictví pod ESC,
 • splnit vstupní podmínky do Vietnamu ke dni příletu. 

Tato příležitost není jen pro studenty, hlásit se může kdokoliv od 18 do 30 let. Nemusíš být tedy zapsán/a nikde ke studiu.

UBYTOVÁNÍ A FINANCOVÁNÍ

Těšit se můžeš na kapesné ve výši 3 EUR/ den. Ubytování máš zajištěno zdarma, nemusíš si tedy nic hledat po vlastní ose a být v nejistotě. Strava ti bude buď zajištěna na místě, nebo dostaneš zvláštní příspěvek. Cestovní náklady ti budou proplaceny dle pravidel programu Erasmus+ do výše 1500 EUR (obě cesty dohromady).  S výběrem letenky, vstupu do Vietnamu a dalším ti pomůžeme, nebudeš na nic sám/a. 

Co se týče výdajů na víza, pojištění, očkování, tak ti Mladiinfo může přispět maximální částkou 600 EUR. Připravený máme také mimořádný příspěvěk až 200 EUR pokud bys měla/a nějaké další výdaje spojené s pandemií Covid-19 (test atd.)

Pojištění do zahraničí ti bude zajištěno zcela zdarma u pojišťovny Cigna, která má smlouvu s Evropskou komisí. Pokud nejsi student, tak za tebe povinné pojištění v ČR bohužel nikdo nezaplatí (nebudeš zaměstnán/a ani veden/a na ÚP) a dle podmínek zákona se nelze z pojištění odhlásit, pokud nejedeš pryč z ČR na více než 6 měsíců. Měsíčně se z tebe tak stane samoplátce a musíš si sám/ sama hradit cca 2 200 Kč měsíčně. Pokud zcela nevyčerpáš ještě výše zmíněný příspěvek 600 EUR, tak lze pojištění v ČR (alespoň částečně) hradit i z toho. 

Po potvrzení přijetí na stáž je potřeba uhradit admistratitvní poplatek 500 Kč. Pokud je pro tebe tento účastnický poplatek (nebo něco jiného) překážkou v účasti, budeme rádi, když nás na to v přihlášce upozorníš. V Mladiinfo ČR si stojíme za tím, že vzdělání má být dostupné každému, a chceme ti vyjít vstříc. Účastnický poplatek je nevratný.

JAK SE PŘIHLÁSIT

 1. Stáhni a vyplň prosím přihlášku.
 2. Připrav svoje CV v angličtině.
 3. Napiš nám o sobě pár řádků (max. 1 stránka, v angličtině). Zajímá nás, jaké jsou tvoje dosavadní zkušenosti v dané oblasti, co od projektu očekáváš a jaká je tvoje motivace.
 4. To všechno zašli Linh na: linh@mladiinfo.cz, a to nejpozději do půlnoci 26. 03. 2022.

Prosíme, aby dokumenty byly ve formátu PDF a pojmenovány: Prijmeni_CV, Prijmeni_Dopis, Prijmeni_prihlaska.

Pokud tě za Mladiinfo ČR doporučíme dál, následuje pohovor s vietnamskou organizací Imagtor.

V případě otázek nám napiš prosím na: linh@mladiinfo.cz nebo kristyna@mladiinfo.cz.

 • Imagtor
 • Foto: Imagtor
 • Imagtor
 • Imagtor
 • Foto: Hanka Kuželová
 • Foto: Hanka Kuželová
Tento projekt byl financován z prostředků Evropské Unie.