Středoškolák roku 2021 tě hledá

Nezisková organizace ProStředoškoláky již po sedmé spustila soutěž Středoškolák roku, která oceňuje studenty za jejich mimoškolní aktivity. Přihlas se, pochlub se a poznej své motivované vrstevníky i ty!

Co o soutěži musíš jako středoškolák vědět?

Tak za prvé, že to není soutěž jako každá jiná – nikdo po tobě nebude chtít žádné vědomosti ani prvotřídní vysvědčení. S čím se do soutěže přihlásíš, je jenom na tobě. Porotu zaujmeš svými mimoškolními aktivitami, rozsahem jejich pestrosti a úspěchy, jakých jsi v nich dosáhl/a. Do přihlášky můžeš vyplnit až 10 svých aktivit, na které jsi nejvíc pyšný. Budeš se také muset zamyslet nad tím, proč ses do nich pustil/a nebo co ses díky nim naučil/a!

Kdo se může do soutěže přihlásit?

Úplně každý středoškolák, který se věnuje mimoškolním aktivitám a je na to také patřičně hrdý! Podnikatelé, vědci, umělci, sportovci, dobrovolníci a totéž v ženském rodě – na ty všechny porotci soutěže čekají. Odvaha, otevřenost k novým výzvám nebo soutěživost ti budou velkou výhodou! Věk nehraje žádnou roli, je pouze třeba být v době soutěže studentem střední školy

Co z toho budeš mít? 

Po vyplnění dotazníku tvé aktivity ohodnotí porota složená z členů organizačního týmu ProStředoškoláky a finalistů z minulých let. TOP 25 nejaktivnějších dostane pozvání na víkendové setkání, které se uskuteční na konci srpna, TOP 65 bude mít možnost zúčastnit se dvoudenní vzdělávací Akademie v Praze a slavnostní galavečer s oficiálním vyhlášením TOP10 finalistů, předáním diplomů a hodnotných cen čeká na všechny společně. O skvělých zážitcích nebo nových kontaktech ani nemluvě!

Do kdy se můžeš přihlásit?

Přihlašovat do soutěže se můžeš už jen do 10. 5. 2021! Takže seber odvahu, vezmi si k ruce svůj životopis, diplomy, reference, ocenění…a pochlub se tím, co děláš, když zrovna nejsi ve škole.

Necítíš se na účast v soutěži? Řekni o ní alespoň svým aktivním kamarádům – a pokud se dokonce angažují v občanské společnosti a chtějí učinit svět lepším, nominuj je rovnou i na cenu Gratias Tibi 2021!

Více informací o soutěži najdeš na na webu organizace ProStředoškoláky. Nepropásni svou příležitost a uchop příležitost za pačesy, dokud jsi středoškolák nebo středoškolačka!

Motto soutěže Středoškolák roku
Jsi #generacePS? | Zdroj: facebook.com/prostredoskolaky