Středoškolák roku 2021 tě hledá

Nezisková organizace ProStředoškoláky již po sedmé spustila soutěž Středoškolák roku, která oceňuje studenty za jejich mimoškolní aktivity. Přihlas se, pochlub se a poznej své motivované vrstevníky i ty!

Co o soutěži musíš jako středoškolák vědět?

Tak za prvé, že to není soutěž jako každá jiná – nikdo po tobě nebude chtít žádné vědomosti ani prvotřídní vysvědčení. S čím se do soutěže přihlásíš, je jenom na tobě. Porotu zaujmeš svými mimoškolními aktivitami, rozsahem jejich pestrosti a úspěchy, jakých jsi v nich dosáhl/a. Do přihlášky můžeš vyplnit až 10 svých aktivit, na které jsi nejvíc pyšný. Budeš se také muset zamyslet nad tím, proč ses do nich pustil/a nebo co ses díky nim naučil/a!

Kdo se může do soutěže přihlásit?

Úplně každý středoškolák, který se věnuje mimoškolním aktivitám a je na to také patřičně hrdý! Podnikatelé, vědci, umělci, sportovci, dobrovolníci a totéž v ženském rodě – na ty všechny porotci soutěže čekají. Odvaha, otevřenost k novým výzvám nebo soutěživost ti budou velkou výhodou! Věk nehraje žádnou roli, je pouze třeba být v době soutěže studentem střední školy

Co z toho budeš mít? 

Po vyplnění dotazníku tvé aktivity ohodnotí porota složená z členů organizačního týmu ProStředoškoláky a finalistů z minulých let. TOP 25 nejaktivnějších dostane pozvání na víkendové setkání, které se uskuteční na konci srpna, TOP 65 bude mít možnost zúčastnit se dvoudenní vzdělávací Akademie v Praze a slavnostní galavečer s oficiálním vyhlášením TOP10 finalistů, předáním diplomů a hodnotných cen čeká na všechny společně. O skvělých zážitcích nebo nových kontaktech ani nemluvě!

Do kdy se můžeš přihlásit?

Přihlašovat do soutěže se můžeš už jen do 10. 5. 2021 do 17. 5. 2021 (prodlouženo)! Takže seber odvahu, vezmi si k ruce svůj životopis, diplomy, reference, ocenění…a pochlub se tím, co děláš, když zrovna nejsi ve škole.

Necítíš se na účast v soutěži? Řekni o ní alespoň svým aktivním kamarádům – a pokud se dokonce angažují v občanské společnosti a chtějí učinit svět lepším, nominuj je rovnou i na cenu Gratias Tibi 2021!

Více informací o soutěži najdeš na na webu organizace ProStředoškoláky. Nepropásni svou příležitost a uchop příležitost za pačesy, dokud jsi středoškolák nebo středoškolačka!

Motto soutěže Středoškolák roku
Jsi #generacePS? | Zdroj: facebook.com/prostredoskolaky