Zlepšete svůj životopis!

recyklujemeclanky: Čeká vás hledání vašeho prvního zaměstnání nebo snad výběrové řízení na studijní pobyt? Přemýšlíte, jak vylepšit váš životopis? Zkuste Vmock! Pomůže vám upravit váš životopis neboli CV tak, abyste zaujali a získali své vysněné místo.

Aplikace Vmock, Screenshot by Vmock

Zlepšete svůj životopis s Vmock

Každý z nás, budoucích nebo už absolventů, posílal někdy někam své CV. Skoro každý si musel lámat hlavu s tím, jak ho napsat. Jak vypadá životopis/CV/resumé, které zaměstnavatele zaujme a pomůže nám získat vysněnou práci/stáž/studijní pobyt?

V odpovědi na otázku, jak vylepšit životopis, vám může pomoct aplikace Vmock. Stačí se zaregistrovat (přes e-mail, Facebook nebo Linkedin) a ve velmi krátké době se můžete (téměř) zdarma podívat na zhodnocení vašeho životopisu.  Aplikace je dostupná pouze v anglickém jazyce, což se však při zaslání CV do mezinárodní společnosti nebo pro zahraniční stáž může hodit.

Co aplikace konkrétně zkoumá?

Zpětnou vazbu dostanete ve třech kategoriích: jaký dopad váš životopis má (orientace na aktivity, detaily ad.), jak působí (přehlednost, gramatika, stylistika ad.) a jak dobře či špatně máte podané tzv. soft skills.

Bohužel, poslední z kategorií je dostupná pouze po zaplacení nebo po pozvání alespoň tří přátel na sociálních sítích (Facebook, Google+). Své CV si můžete nechat zhodnotit i od lidí v síti aplikace Vmock.

Chtěli byste se zlepšit i v něčem jiném? Přečtěte se naše tipy v sekci Jak se zlepšit.

Článek původně sepsala Štěpánka dne 04.01.2014. Poslední aktualizaci provedla Kačka dne 18.02.2020.