Objevujte krásy Evropy s DiscoverEU

Je vám právě 18 a chcete se vydat za dobrodružstvím? Soutěžte s DiscoverEU o jízdenku a procestujte vlakem Evropu. Od začátku soutěže už získalo jízdenku přibližně 50 000 mladých lidí. Nepropásněte příležitost získat zdarma tu svou!

DiscoverEU je program podporovaný Evropskou unií, který umožňuje mladým lidem vyrazit na nezapomenutelnou cestu po Evropě. Přidejte se k tisícům mladých lidí, kteří svou jízdenku již využili. Pokud vyhrajete, budete moci cestovat po dobu 1 až 30 dnů v období od 1. dubna 2020 do 31. října 2020. A nemusíte na to být sami – přihlásit se do soutěže můžete i ve skupině až čtyř osob. Vezměte své přátele a vydejte se objevovat krásy Evropy!

Ilustrační obrázek. Autor: Engin_Akyurt. Zdroj: pixabay.com

Jak se přihlásit?

Přihlášky můžete podávat od 7. listopadu 2019 od 12 hodin do 28. listopadu 2019 do 12 hodin. V den zahájení se na stránce soutěže objeví tlačítko „přihlásit se“. Pokud se chcete přihlásit ve více lidech, členové vaší skupiny k podání přihlášky použijí kód vaší přihlášky. Nezapomeňte, že i ostatní členové vaší cestovatelské skupiny musí splňovat pravidla účasti.

Jaké podmínky je nutné splnit?

Podmínkou účasti je věk 18 let – datum vašeho narození musí být mezi 1. lednem 2001 (včetně) a 31. prosincem 2001 (včetně). Dále musíte mít státní občanství některého z partnerských států Evropské unie. Musíte vyplnit číslo svého občanského průkazu nebo pasu do elektronické přihlášky. A nakonec musíte vyplnit kvíz. Ani zdravotní postižení či jiné zdravotní omezení není překážkou v účasti – DiscoverEU nabízí pomoc a asistenci.

Kde najít další informace?

Statistiky minulých ročníků si můžete zobrazit na této webové stránce, s případnými otázkami vám poradí stránka s častými dotazy. Všechny informace k soutěži potom naleznete na této stránce. Každoročně se vyhlašují dvě kola této soutěže, proto pokud na své osmnácté narozeniny teprve čekáte, sledujte stránku soutěže a vyčkejte na další výzvu.

Zdroj: Evropský portál pro mládež