Kongres enviromentální výchovy hledá dobrovolníky

WEEC (World Enviromental Education Congress), neboli Kongres enviromentální výchovy patří mezi nejvýznamnější události týkající se enviromentalistiky. Z různých koutů světa přijíždí debatovat a nalézat nová, lepší řešení univerzitní profesoři, vládní úředníci, političtí představitelé i novináři. Bije ti srdce pro životní prostředí a nebojíš se zapojit do organizace velkých akcí?

Kongres enviromentální výchovy

Od pondělí 14.3. do pátku 18. 3. máš jedinečnou šanci se v naší stověžaté Praze zapojit do tohoto Kongresu. Pokud ti nedělá problém komunikovat v angličtině, spolupracovat s tebou je radost a máš čas po většinu doby konání Kongresu, nečekej ani minutu a „chytni tuto příležitost za pačesy“!

Neboj se, na nudu ti nezbude čas! Pomůžeš s koordinací programů přímo na místě, samozřejmostí je spolupráce jak s organizátory, tak s hosty Konference, nebo se můžeš připravit na doprovázení skupin v rámci terénních exkurzí jak v Praze, tak i mimo ni. Pro lepší představu i více informací se mrkni na program Kongresu přímo na oficiálních stránkách WEEC.

Ilustrační obrázek. Autor: WEEC. Zdroj: FB WEEC.

Dobrovolnictví s přidanou hodnotou

Ani na vteřinu nepochybuj, že by se ti tato celosvětová akce nehodila do tvého CV, kongres s tak zvučným jménem dělá opravdu dojem! Navíc, za svou účast a možnost setkat se se světovými leadery enviromentální výchovy vůbec nic neplatíš. Pokud nejsi Pražák či Pražačka, nedělej si vrásky ze zařizováním stravy a ubytování, o vše bude postaráno. Tvou účast na vybraných programech i exkurzích a nabytí nejnovějších znalostí i trendů ber jako jistotu.

Jdeš do toho? Ozvi se nejpozději do 20. února na email navratilova.terez@gmail.com. Do mailu připiš pár informací o sobě, co očekáváš od zapojení se do kongresu, proč jsi právě ty vhodná volba. V neposlední řadě doplň, jestli patříš mezi mimopražské zájemce a potřebuješ zařídit ubytování.

Tento kongres se konal naposledy v roce 2019 v Thajsku, ročníky před tím v Kanadě, Švédsku, nebo Maroku. Pro Českou republiku je to opravu čest a možná i ty budeš nepostradatelnou součástí!