Green Tears – výměna mládeže

Ještě nemáš plány na léto a rád/a bys vyzkoušel/a výměnu mládeže? Přihlas se na projekt Green Tears, který Mladiinfo pořádá!

Co je to Erasmus+ výměna mládeže a komu je určená

Jedná se o výměnu mládeže pod programem Erasmus+ od Evropské unie. Představit si to můžeš opravdu jako tábor, kde se v přátelské skupině naučíš něco nového, poznáš nové kámoše, užiješ si spoustu srandy a domů pojedeš jako nový člověk. Každý den projektu zažiješ strukturovaný program, ale neboj, není to žádná dřina, spíš zábava a dobrodružství. Den, co den zažiješ něco nového, poznáš kousek sebe, zúčastníš se zajímavých workshopů a angličtina pro tebe už nebude noční můra (potvrzuje 10 z 10 účastníků).

Green Tears

Na co se můžeš těšit? Podíváme se na kloub problematice environmentálního žalu, duševního zdraví. Zvýšíme  také povědomí o klima krizi a podpoříme hlubší porozumění v otázce změny klimatu a s ní souvisejících témat. Představíme si způsoby, jak čelit výzvám změny klimatu, jak vést co nejšetrnější život a být tou skutečnou změnou.  

Důležité informace

🌍 Místo: Chotěboř, Česká republika
📅 Datum: 29. 6. – 6. 7. 2024
🚌 Doprava:

1 – 99 km -> 23 €
100 – 499 -> 180 €
500 – 1999 km -> 275 €
2000 – 2999 -> 360 €
🏠 Ubytování, strava pětkrát denně a program je samozřejmě hrazen.

Více informací se dozvíš v infopacku

Dobrovolnictví. Ilustrační foto. Zdroj: Archiv organizace

 

Koho hledáme

2 VEDOUCÍ = LEADEŘI, kteří už výměnu mládeže zažili a mají s tímto typem projektů zkušenosti. Leader musí mít trvalé nebo alespoň přechodné bydliště v ČR, a umět komunikovat v češtině i angličtině. Věk 18+.

7 ÚČASTNÍKŮ, kteří jsou ve věku mezi 13-17 let (včetně) a mají trvalý nebo přechodný pobyt na území ČR. Uvítáme jak přihlášky od naprostých nováčků v Erasmus+, kteří teprve sbírají odvahu se zúčastnit mezinárodních projektů nebo ty, kteří si díky projektu chtějí rozšířit obzory v dané problematice. Pokud si v angličtině nevěříš, nevěš hlavu! Věříme, že díky zbytku českého týmu se i tak dokážeš aktivně do projektu zapojit.

K čemu se zavážeš

Přihláška je závazná, pokud nám ji vyplníš a budeš vybrán/a, 100% počítáme s tvojí účastí. Před projektem si společně s ostatními účastníky uděláme informační online hovor.

Bydlíš na malém městě či vesnici, kde je málo příležitostí ve vzdělávání a na pracovním trhu? Jsi ochuzený/á o šanci zkusit pracovat v mezinárodním prostředí kvůli složité situaci? Neboj se nám o tom do přihlášky zmínit, rádi tě upřednostníme.

Od všech účastníků se očekává aktivní přístup a chuť naučit se něco nového.

Jak se přihlásit na výměnu mládeže

Tato výměna mládeže vyžaduje přihlášení přes tento formulář. Přihlášku vyplň v anglickém jazyce. Vyplněním přihlášky dáváš Mladiinfo ČR, z.s. a hostitelské organizaci souhlas ke zpracování svých osobních údajů.
V případě dotazů můžeš psát na kancelar@mladiinfo.cz .