Žurnalistická stáž v Eurodesku

Eurodesk Network Meeting – setkání Eurodesků z 33 zemí – hledá dva nadšené žurnalisty, kteří pomohou toto ojedinělé setkání zdokumentovat. Pokud jste znalí angličtiny, vlastníte foťák a jste studenty žurnalistiky, běžte do toho!

Náplní setkání bude výměna dobré praxe, sdílení inspirativních postupů při šíření informací pro mladé lidi a management Evropského portálu pro mládež.

Dobrovolníci mohou svou účast pojmout jako samostatný projekt – dělali by záznam z jednotlivých diskuzí, hovořili by s účastníky, po skončení meetingu by sepsali články o tom, co se dělo a jak celé setkání probíhalo.

Články v češtině budou publikovány v Bulletinu Mozaika a texty v angličtině by pro své využití získala bruselská centrála Eurodesku.

Eurodesk stážistům  nabízí zajištění stravování v průběhu celé akce, účast na kulturních akcích během meetingu, potvrzení praxe.

Pokud vás nabídka zaujala, zašlete prosím motivační dopis spolu s popisem vaší dosavadní žurnalistické praxe Martině Janské (martinaj@mladezvakci.cz) a to nejlépe do 31. 3. 2014.