Zúčastni se Visegrádské letní školy

Máme tu další zajímavou nabídku. Tentokrát pro všechny studenty i nestudenty politologie, mezinárodních vztahů nebo zájemce o aktuální dění. Což takhle vyjet si do Polska?

Asociace pro mezinárodní otázky (AMO) je nevládní organizace, která byla založena roku 1997. Jejím hlavním cílem je výzkum a vzdělávání v oblasti mezinárodních vztahů.  Spolu s dalšími organizacemi se jim podařilo stvořit projekt s názvem Visegrádská letní škola.

Visegrad Summer School je vzdělávací program pro účastníky ze států V4 a dalších zemí střední a východní Evropy. Aktuálně se připravuje její jubilejní 15. ročník, který bude plný přednášek, workshopů a diskuzí o aktuálním dění, politických, ekonomických a společenských tématech ze současného středoevropského prostoru.

Kdy a kde? 3- 16 červcence 2016, v Krakově v Polsku

Do kdy podat přihlášku? Do 31. března 2016.

Kde podat přihlášku? TADY a nezapomeňte se registrovat.

Kolik se hledá účastníků? Z České republiky vyjede do Polska 8 zájemců.

Kde najdete více informací? Na webových stránkách AMO nebo na stránkách Visegrádské letní školy nebo v infopacku.

Tak honem tam!

AMO

 

 

 

 

Zdroj: Asociace pro mezinárodní otázky, Visegrad Summer School

Autor: Klára Š.

Studentka překladatelství ruského jazyka. A dál? Cestovatelský maniak, který nesetrvá dlouho na jednom místě ani v rámci rodné země. Milovník medvídků panda! Snílek, co touží projet Rusko po Transsibiřské magistrále a pochovat si medvídka koalu. (Ale to je Austrálie a tam jsou hadi. A těch se bojím). Někdo, kdo se v hlavě snaží udržet tři jazyky plus ten rodný. Milovník dobrého jídla a pití (ať už přípravy či konzumace). A do toho všeho někdo, kdo rád píše a dělí se o své rozumy. Tak to bych byla tak ve zkratce já.

Comments are closed.