Zúčastněte se Letní akademie Hejbej!

Hloubáte rádi nad dnešním světem? Zajímá vás svět médií, klimatické změny nebo konflikty mezi zeměmi? Letní akademie Hejbej vám nabízí osm dní plných diskusí a seminářů o těchto tématech!

Letní akademie Hejbej je vzdělávací kurz pro všechny mladé lidi, kteří se aktivně zajímají o svět okolo sebe. Během osmi dnů se skrz workshopy, simulace a diskuse dozvíte více o médiích, změnách klimatu a světových konfliktech, což jsou témata, na které se kurz zaměřuje. Zpestření Akademie představují zajímaví hosté, v minulosti to byl například šéfredaktor Respektu Erik Tabery.

Thought, Idea, Innovation, Imagination, Inspiration

Ilustrační obrázek. CCO. Autor:TeroVesalainen. Zdroj: Pixabay

Projekt je navíc unikátní v tom, že propojuje středoškoláky s vysokoškoláky, kurz je totiž určen pro mladé Čechy a Slováky mezi 16 a 26 lety.

Pokud byste se i o prázdninách rádi vzdělali a poznali další aktivní osoby, stačí vyplnit přihlášku. Co se týče ceny, můžete si zvolit, zda zaplatíte nejnižší, dotovanou variantu, což je 2750 Kč, nebo zda zaplatíte více, a tím přispějete i na chod projektu.

Kurz se koná od 25. 8. do 1. 9. 2019 ve Středisku Lorien v Orlických horách.

S přihláškou neváhejte, počet účastníků je totiž omezen.

Zdroj: Letní akademie Hejbej

Autor: KristynaD

Mimo sepisování všeho možného se věnuji především spánku, jídlu a čtení knih. V tomto trojboji dosahuji velkých úspěchů, podařilo se mi prospat čtrnáct hodin v kuse, sníst devět knedlíků (pak jsem se nemohla hýbat) a přečíst znovu celého Harryho Pottera(celou sérii mám moc ráda). Také ráda zpívám, ale jen, když mě nikdo neslyší. A když se zrovna nevěnuji těmto aktivitám, ráda zajdu na zajímavou přednášku či besedu

Comments are closed.