Změňte svět s grantem od Social Impact Award

Máte v hlavě nějaký nápad, kterým byste dokázali přispět či zlepšit vaše okolí? Teď ho můžete realizovat s grantem od Social Impact Award.

Social Impact Award je akcelerační program, který působí v 15 různých zemích. Každým rokem vybere několik projektů, které pak financuje částkou 100 000 Kč. Kromě toho také organizuje různé workshopy a pomáhá mladým lidem v prosazování a realizaci jejich nápadů, které mohou vést k lepšímu životu komunity.

Social Impact Award není pouze o získání peněz do rozjetí vašeho projektu. Chtějí si být také jistí, že investují do správného člověka. A jak se taková věc zjišťuje? Nejlépe prozkoušením vaší spolehlivosti. Celý program je doprovázen mentoringem, konzultacemi a workshopy, na kterých se vám pokusí předat maximum potřebných informací a zkušeností ze života, které se vám můžou hodit právě při řízení projektu. Na základě vaší aktivity a docházky vás pak můžou z adeptů na grant vyřadit.

Harmonogram, zdroj: socialimpactaward.cz

Jaká jsou pravidla?

Pokud se do programu chcete přihlásit, jsou tady pro vás tři pravidla:

  1. Všichni členové týmu musí mít 15-30 let.
  2. Na svém plánu jste začali pracovat nejdříve v lednu 2016 nebo kdykoli později.
  3. Projekt nezískal žádnou jinou odbornou či finanční podporu v hodnotě více než 3000 €.

Kde a kdy se můžete přihlásit?

Přihlášky zasílejte do 30. 4. 2017 a pro více informací si přečtěte podmínky projektu

Zdroj: socialimpactaward

Autor: Nikola

Kde se co hne, tam hned jsem. Ráda zkouším nové věci, ba co víc, snažím se tyto věci dotáhnout až do konce. Jsem dobrovolný hasič, miluji přírodu, sport, cestování a mám ráda práci s dětmi. Momentálně žiji v Estonsku, kde studuji a dělám stáž.

Comments are closed.