ZLÍN FILM FESTIVAL hledá dobrovolníky!

Jeden z největších a nestarších filmových festivalů svého druhu na světě ZLÍN FILM FESTIVAL rozšiřuje svůj organizační tým o nové dobrovolníky. Chcete-li nakouknout pod pokličku této mezinárodní akce a skočit si zadarmo do kina, pak čtěte dál!

ZLÍN FILM FESTIVAL (Mezinárodní festival pro děti a mládež) je nejstarší, největší a nejvýznamnější filmovou přehlídkou svého druhu na světě. Jedná se o mezinárodní událost s vynikajícím renomé. Festivalové projekce se uskutečňují nejen ve Zlíně, ale také v řadě dalších měst České republiky. Každoročně festival uvádí přes 350 snímků z více než 50 zemí světa. Od roku 2010 přesahuje návštěvnost festivalu 95.000 dětí i dospělých.

Zlín Film Festival je aktivním členem European Children’s Film Association a International Centre of Films for Children and Young People – CIFEJ. ZFF organizuje rozsáhlý doprovodný, odborný a charitativní program.

Jaký bude letošní ročník?

 56. ročník Zlín Film Festivalu nabídne návštěvníkům a filmovým fanouškům hned několik velkých témat. Kvůli fokusu na kinematografii Francie se ponese také ve francouzském stylu. Připomene i 80 let zlínského filmového studia. A společenským tématem číslo jedna bude bezpečnost dětí.

Přiložte ruku k dílu!

Festival se koná v termínu od 27. 5. do 3. 6. 2016 ve Zlíně.

Některé činnosti proběhnou ve dnech před zahájením  (25. 5. či 26. 5.) a po skončení festivalu.

Máte-li zájem stát se součástí této mezinárodní akce a nahlédnout do zákulisí průběhu a organizace, vyplňte následující formulář.

Pro více informací můžete psát na e-mail: jan.lerl@zlinfest.cz.

Dynamo_design_Zlin_Film_Festival-05

Zdroje: http://databaze.dobrovolnik.cz/databaze-projektu/56-zlin-film-festival-ve-zline/, http://www.zlinfest.cz/24816-obecne-info, http://www.dynamodesign.cz/cs/novinky/2012/filmovy-festival-ve-zline-predstavil-novy-design