Získejte stáž v OSN

Chcete nahlédnout do zákulisí diplomacie a největší mezinárodní organizace? Získejte stáž v OSN!

Československo bylo jedním z 51 zakládajících členů OSN v roce 1945. Po rozdělení země byla Česká republika přijata do OSN dne 19.ledna 1993. Nyní Stálá mise ČR při OSN v New Yorku vyhlašuje výběrové řízení na pozici stážisty během předsednictví České republiky Ekonomické a sociální radě OSN.

Ilustrační obrázek, Autor: OpenClipart-Vectors, Zdroj: pixabay.com

Požadavky:

Stáž je určena pro studenty VŠ (občan ČR) se zájmem o mezinárodní vztahy, koordinaci společenských, kulturních a dalších aktivit v rámci předsednictví ČR v Ekonomické a sociální radě (ECOSOC). Organizační a komunikační schopnosti na vysoké úrovni, ochota pomoci i při zajišťování politických agend v rámci ostatních výborů v OSN.

Nutná znalost angličtiny a uživatelsky MS office.

Termín: 23. 4. 2018 – 31. 7. 2018

Kontakt:

V případě zájmu zašlete Váš životopis a motivační dopis na email mise: un.newyork@embassy.mzv.cz, nejpozději do 11. 3. 2018.

Zdroj: mzv.cz

Autor: Jana

Jana miluje psaní, a je jedno, zda jde o psaní článků nebo vlastních příběhů. Pokud právě nepíše, čte, nakupuje knihy, fotí, tráví čas s lidmi, které má ráda nebo se věnuje tanci na kolečkových bruslích. Miluje cestování (hlavně do Itálie), historii, dobré příběhy a ráda poznává nové lidi. V Mladiindo ČR působí jako redaktorka.

Comments are closed.