Získejte pracovní zkušenosti ve světě módy, přihlaste se na stáž v Leo Macenauer

Milujete módu, jste aktivní, samostatní, zodpovědní  a chcete získat pracovní zkušenosti ve světě módy? Přihlaste se na neplacenou stáž v oblasti Sociálních médií nebo Event managementu v pánské módní značce Leo Macenauer, která šije pro vybranou českou a zahraniční klientelu!

Osobní a individuální přístup, důraz na precizní a kvalitní zpracování, moderní design, tradiční krejčovina nejvyšší úrovně. To jsou hlavní zásady a hodnoty, které vyznává pánský krejčí stojící za stejnojmennou značkou Leo Macenauer. Filozofie značky vychází čistě z pozitivního pohledu na módu. Každý kus oblečení by měl svého majitele těšit, měl by být pohodlný a především by měl být kvalitně zpracovaný.

Ilustrační obrázek. Autor: matham315. Zdroj: pixabay.com

Co vás čeká?

Budete spolupracovat na online propagačních kampaních a newsletterech, asistovat při focení a akcích a sledovat trendy na sociálních sítích, v event managementu si vyzkoušíte organizaci akcí pro klienty a poznáte spoustu zajímavých lidí.

Stáž potrvá 3 až 6 měsíců, probíhá v Praze 1 a v průběhu jejího trvání se zúčastníte zajímavých akcí a zapojíte se do mladého kreativního týmu.

Kontakt:

V případě zájmu zašlete své CV a krátký motivační dopis na e-mail lucie@leomacenauer.com, název pozice napište do předmětu a připište, proč by jste právě vy měli stáž získat.

Zdroj: facebook.com/leomacenauermenswear