Získej praxi nebo diplom na Novém Zélandu

V úterý 15.května od 14.00 do 18.00 hod se v Národním informačním centru pro mládež (NICM) v Praze Na Poříčí koná beseda a poradenství o studiu, práci, stážích a cestování na Novém Zélandu.

Hostem besedy bude Vladimír Čížek, zástupce zprostředkovávající krátkodobé i dlouhodobé studijní pobyty, stáže a práci na Novém Zélandu. Na stránkách Studujnanovemzelandu.cz se všem zájemcům o tuto zemi otvírá široká paleta možností.

Český zástupce zprostředkovává studium na vysokých školách, polytechnikách a na jazykových školách po celém Novém Zélandu.  Studium je možno kombinovat s brigádou nebo neplacenou stáží. Kromě studia na Novém Zélandu je možné i zprostředkování pracovních stáží. Stáže trvají zpravidla od 6 týdnů do 6 měsíců a mohou být placené i neplacené.

Od dubna 2005 existuje pro mladé lidi, občany České republiky, ve věku 18 až 30 let možnost získat vízum pro pracovní prázdniny (Working Holiday Visa). Jeho získání je pro lidi splňující podmínky snadné. Toto vízum je platné maximálně na 12 měsíců. Žadatel musí mít platný pas, zpáteční letenku a minimálně NZD 4.200 (při 12ti měsíčním pobytu) pro krytí nákladů pobytu. Nejvíce pracovních příležitostí je v zemědělství, zejména jde o česání ovoce a další práci s ním. Největší zájem o česáče je kolem měst Napier a Hastings v oblasti zvané Hawke Bay na východním pobřeží země. Během turistické sezóny je možno se uplatnit jako servírky a číšníci, uklizečky, pomocníci při mytí nádobí apod.

Pokud vás Nový Zéland láká z jakéhokoli úhlu pohledu, kontaktujte Vladimíra Čížka, Tel.: +420 724 321 860, email: cizek@studujtenanovemzelandu.cz a domluvte se na spolupráci. Všechny poradenské služby jsou zdarma! Zástupci jsou placeni institucemi, které zastupujeme, takže za naše služby a poradenství neplatíte!

 

Podle: studujnanovamzelandu.cz