ZeměFest 2016 hledá pomocníky!

Zajímate se o životní prostředí, ekologii či vzdělávání? Máte volný čas, který byste rádi trávili aktivně, tvořivě a smysluplně? Pomoc na ZeměFestu pro vás může být to pravé!

Mladoboleslavský festival ZeměFest je akcí pro širokou veřejnost. Každoročně přináší zajímavá témata z oblasti ochrany životního prostředí, ekologie či vzdělávání. Pořadatelem akce je ekocentrum Zahrada, které je součástí Domu dětí a mládeže v Mladé Boleslavi.

logo

Letošní ročník se uskuteční v sobotu 23. dubna 2016 v lesoparku Štěpánka (Mladá Boleslav). Na festivale si přijdou na své všichni, kterým není lhostejná naše planeta, ale také ti, kteří se chtějí pouze pobavit. Pro návštěvníky budou připraveny zajímavé aktivity, občerstvení, tvořivé dílny, hudba a mnoho dalšího.

Chcete přiložit ruku k dílu?

Pro dobrovolníky se najde široká škála činností – od stavby stánků, pódia či altánků až po práci na konkrétních stanovištích (např. hudební, výtvarné). Vše záleží na vašich zájmech a vzájemné domluvě.

Máte-li zájem pomoct, kontaktujte paní Jaroslavu Mincbergerovou – tel. 724 985 148, e-mail: jaroslava.mincbergerova@ddm-mb.cz.

 

Zdroj