Zelená stáž v Bruselu

Friends of the Earth hledají do svých řad stážistu s ekologickým duchem, managerskými a komunikačními schopnostmi. Přihlaš se a staň se součástí vůdčí ekologické organizace v Bruselu.

Friends of the Earth Europe je organizací zastřešující 30 evropských environmentálních organizací. Její součást Young Friends of the Earth se zaměřuje především na práci s mládeží a její zapojení do environmentálních kampaní.

Stážista bude zapojen do plánování a implementace projektů zaměřených na vzdělávání mládeže v oblasti kampaní. Aktivitami stážisty bude pomoc při přípravě akcí, komunikace s partnery, příprava programu a spolupráce se členy YFoEE.

Mezi požadavky patří především skvělé komunikační dovednosti, zkušenosti s prací s mládeží a s neziskovým sektorem, zkušenosti s aktivismem, samostatnost, dobrý time management a organizační schopnosti.

Půlroční stáž začíná 15.10.2013. Odměna stážisty činí 800 Euro měsíčně. Více o podmínkách i náplni stáže se dozvíte zde.

Zájemci mohou posílat své životopisy a motivační dopisy v angličtině na mail  jobs@foeeurope.org. Uzávěrka přihlášek je 2.9.2013.

Podle Foeeurope.org