Zažijte víkend plný zábavy v lesích Vysočiny s Brontosaurem

Baví vás trávit volný čas smysluplně a zároveň máte rádi přírodu? Chtěli byste pomoci ptactvu přežít bez úhony letošní zimu? Pak neváhejte a pojeďte si užít plno zábavy na Vysočinu s organizací Brontosaurus!


O co jde?

Projekt Žij (s) lesem je víkendová dobrovolnická akce pořádána neziskovou organizací Brontosaurus. Stejně jako ostatní akce organizované Brontosaurem, je i zde kladen důraz nejen na zajištění pomoci potřebným, ale i na dobrovolníky samotné – ti mají prostřednictvím projektů možnost poznat nové přátele, ale i sami sebe.

Hlavním cílem této víkendové akce je především pomoc při sestavování a vyvěšování ptačích budek v okolí vesnice Lhotice u Kralic nad Oslavou.

Proč se přihlásit?

V rámci dvoudenního projektu se dobrovolníci naučí stloukat a navěšovat ptačí budky, poznat jednotlivé druhy tamějšího ptactva, ale mimo jiné také rozdělání ohně v přírodě, sestavení přístřešku v lese nebo vaření jídla na ohni pro celou skupinu.
Během víkendu si účastníci budou moci zahrát spoustu skvělých her a zážitkový program nebude probíhat jen přes den, ale i noci.
Neobyčejné bude i místo na spaní – celá skupina bude spát v tee – pee na louce poblíž vesnice.

Jaké jsou detaily akce?

Přihlásit se může kdokoliv ve věku 15 – 23 let a akce je vhodná i pro všechny, kteří by rádi jeli na akci od Brontosaura poprvé.

Datum: 25. – 27. 10. 2019

Místo: Lhotice u Kralic nad Oslavou

Cena: 250,- Kč

Ubytování: přespávání v tee – pee poblíž vesnice Lhotice

Stravování: společné stravování a vaření na ohni

Bližší informace o akci a přihlášku naleznete na tomto odkazu nebo skrze  kontakt: Vojta Mařík, zijlesem@brontosaurus.cz, 720 303 011.

Zdroj: Brontosaurus.cz