Závod LowCost race – výzva pro všechny dobrodruhy

Chystáte se v létě do zahraničí, ale nudná dovolená u moře vám nic neříká? Pokud máte rádi výzvy a nebo jen chcete projet kus Evropy, přihlaste se na závod LowCost race!

Lowcost race je 10ti denní závod, jehož cílem je projet co nejvíce ze 40ti míst za co nejméně peněz. Závod je určen pro dvoučlenné týmy, které soutěží ve dvou kategoriích: Joypacker a RacepackerKategorie Joypacker je určena pro ty z vás, kteří nejsou příliš soutěživí a většinu zážitků si raději ukládají do vlastní paměti než do telefonů a na sociální sítě. Pro soutěživější závodníky, kteří milují bláznivé výzvy a rádi motivují své okolí je tu kategorie Racepacker.

Zdroj: objevit.cz

Cílem závodu je dokázat, že cestovat se dá i za velmi nízké náklady. Za 10 dní by měl tým projet co nejvíce míst (checkpointů), které budou různě bodově ohodnocené. Čím víc jich tým navštíví, tím zvyšuje svoji šanci na výhru. Velmi důležité je potom také utratit co nejméně peněz z původní sumy 2500Kč. Tým si může během cesty přivydělávat, což ale může celou cestu zdržovat. Vítězem se nakonec stane tým, který navštíví co nejvíce Checkpointů a zároveň utratí co nejméně peněz!

Jak se přihlásit? 

Pokud se rozhodnete se do závodu zapojit, navštivte stránky Lowcost race a tam si vyberte v jaké kategorii se budete cítit lépe. Vyplníte přihlášku a hlavně nesmíte zapomenout mít na cestování parťáka. Poté zaplatíte startovné, které činí 476Kč. Diváci a organizátoři poté vyberou 10 týmů, které se závodu zúčastní. Samotný závod se bude konat od 5. do 15. srpna 2017.  

Registrace do kategorie Joypacker jsou otevřené do 31. července, ale pokud vás zajímá kategorie Racepacker, měli byste si pospíšit. Přihlašování totiž končí již 11. června 2017, takže neváhejte. Více podrobností o pravidlech závodu naleznete v tomto odkazu.

Pro další informace a aktuality sledujte facebook závodu a nebo pište na e-mail miky@lowcostrace.com.

Zdroj: Lowcostrace