Září v DC67

Dobrovolnické centrum 67 se probralo z letního spánku a nabízí zářijový program nabitý zajímavými akcemi. Kromě několika přednášek vás čeká také výstava a zahajovací večírek.

18. 9. 2013, 18:30, DEMAGOG.CZ

Pravda. Nepravda. Zavádějící. Neověřitelné. Tak zní verdikty studentského projektu, jehož cílem je kontrola tvrzení českých politiků v diskuzních relacích. Víte, že je projekt zcela neziskový a jeho činnost zajišťují dobrovolníci? Přijďte se dozvědět více.

19. 9. 2013, 18:30, PLAVECKÁ AKADEMIE BEZ BARIÉR 

Máte rádi plavání? Boříte rádi bariéry? Chtěli byste vyzkoušet něco zajímavého a užitečného? Zjistěte, jak probíhá výuka plavání s handicapovanými dětmi a dospělými a jak se můžete stát dobrovolníkem občanského sdružení KONTAKT bB.

24. 9. 2013, 18:30, OTVÍRÁK

Živá knihovna. Národní speciality. Výstava. Improvizační divadlo. Koncert. Setkání s dobrovolníky Evropské dobrovolné služby. Přijďte s námi zahájit další sezónu Dobrovolnického centra 67 a zjistěte co všechno nabízíme.

25. 9.2013, 18:30, DĚTSKÝ LESNÍ KLUB ŠIŠKA

Chodíte rádi do přírody? Zajímají vás alternativy k současnému systému předškolního vzdělávání? Přijďte se dozvědět více o lesních školkách a možnostech jak se můžete zapojit i vy.

26. 9. 2013, 18:30, MĚSTSKÝ PARLAMENT DĚTÍ A MLÁDEŽE

Není vám ještě 18 let? Chcete se podílet na rozhodnutích, která se vás týkají? Městský parlament přináší prostor pro diskusi a možnost aktivně spoluvytvářet společnost, ve které žijete. Zjistěte, jak můžete zastupovat své zájmy a zapojte se.

V prostorách DC67 je navíc k vidění výstava „Příběh dobrovolníka“, která je přístupná až do konce září každou středu a čtvrtek v konzultačních hodinách od 15-18 hodin nebo po předchozí domluvě.

Pokud byste měli zájem se dozvědět více o dobrovolnických příležitostech nejen v Brně, potřebovali byste poradit s napsáním projektu a získáním finančních prostředků, můžete využít pravidelné konzultace každou středu a čtvrtek od 15 do 18 hodin.  Prostory centra mohou také zdarma využívat skupiny mladých lidí i neziskové organizace pro setkávání a plánování činností, které se dobrovolnictví úzce dotýkají.

Více informací na www.dc67.cz