Základy první pomoci – zážitkové kurzy od PRPOM.cz

Firma PRPOM.cz nabízí opět řadu zážitkových kurzů první pomoci. Pokud máte chuť naučit se něco užitečného praktickou, zábavnou a akční formou, pak jsou tyto kurzy určeny právě vám.

 

Aktuální nabídka obsahuje hned několik typů kurzů. Prvním z nich je „Základy první pomoci – zážitkový“ – zde se můžete i jako začátečník plně ponořit do problematiky první pomoci a celý den aktivně trénovat různé cesty jak pomoci člověku v nesnázích. Tohoto kurzu se můžete zúčastnit 25. 3. nebo 1. 4., vždy od 9 do 19 hodin.

Dalším kurzem je taktéž jednodenní „První pomoc pro pedagogy“ – kurz vhodný pro všechny kdo pracují s mládeží. Ani zde nevadí, že jste úplný začátečník. A ani u tohoto kurzu neočekávejte nudné hodiny odsezené v přednáškové místnosti. Budeme se pohybovat venku, aktivně zasahovat, ošetřovat raněné a tak dále.

Pokud chcete začít opatrně a opravdu jen zlehka ozkoušet jaké to je dávat první pomoc, úplné základy dostanete na kurzu „První pomoc MINI“

A jako poslední jedna luxusní specialitka: 4. až 6. května s námi můžete jet na kurz „První pomoc pro horolezce“

Více info o kurzech zde 

Výčet kurzů tímto nekončí, naše nabídka je širší a pokud si nevyberete ani na našem webu www.prpom.cz, napište nám – ušijeme vám kurz na míru

Zdroj: http://www.prpom.cz