Studujete nebo se zajímáte o mezinárodní vztahy? Rádi byste si zkusili pracovat v tomto oboru a získali  cenné zkušenosti? Tak tyhle stáže budou  právě pro vás!

Prague Security Studies Institute (PSSI) vyhlašuje dvě výběrová řízení v rámci programu Energetické bezpečnosti a IRSEC Hub. Stáže jsou určeny pro studenty se zájmem o mezinárodní vztahy a bezpečnost.

Obě stáže budou probíhat od září 2016 do února 2017. Nabízí možnost finančního ohodnocení na projektové bázi s možností pracovat z domova (asi 10-15 hodin týdně).

Stáž na pozici Projektový asistent pro projekt IRSEC Hub

  • Náplní práce je komunikace s evropskými partnery a účastníky v rámci projektu, jeho propagování a rozvoj.
  • Pokud byste měli o stáž zájem, společnost požaduje výbornou úroveň jak českého tak i anglického jazyka, dobrou znalost PC, samostatnost, kreativitu a týmovou spolupráci. Výhodou je i zkušenost z jiných projektů neziskových organizací.

V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis v AJ nejpozději do 28. 8. 2016 na adresu smolenova@pssi.cz

Stáž na pozici Projektový asistent programu energetické bezpečnosti

  • Náplní práce bude výpomoc s organizací kurzu o energetické bezpečnosti, rešerše a psaní článků na toto téma. Uchazeč musí ovládat český i anglický jazyk na výborné úrovni, musí se orientovat v oblasti energetické bezpečnosti. Požadována je také samostatnost a schopnost pracovat v týmu. Zkušenosti z neziskových organizací jsou vítané.

V případě zájmu o tuto stáž zasílejte strukturovaný životopis v AJ na adresu kulda@pssi.cz nejpozději do 28. 8. 2016.

logo-Prague-Security-Studies-Institute - MLadiinfo ČR

Zdroje: http://www.pssi.cz/