Zajímá vás ekologické podnikání? Zúčastněte se webináře

Zajímáte se o ekologii a chtěli byste se jednou věnovat podnikání? Naučte se, jak skloubit tyto dvě věci dohromady a zúčastněte se online webináře na téma Ekologické podnikání v cirkulární ekonomice.

V rámci svého projektu Živých knihoven představuje studentská iniciativa  Podnikaní jinak první knihovnu, která se zaměří na ekologické podnikání. Tato iniciativa je čerstvou novinkou, jelikož byla spuštěna teprve nyní v říjnu. Bude se jednat o setkávání studentů a mladých lidí s podnikateli z různých oborů, čímž by tato iniciativa ráda poskytla nový pohled na podnikání v blízké budoucnosti.

Od tohoto měsíce až do února se tak můžete těšit na příspěvky pro zvýšení povědomí o různých druzích podnikání, které pomáhají měnit svět.

Za normálních okolností by se tato akce konala ve Zlíně, kvůli pandemii se ale první podnikatelsko-studentské setkání nakonec uskuteční v online světě prostřednictvím Zoomu.

Zdroj obrázku: facebook.com/podnikanijinak

Vysílat se bude ve čtvrtek 29. 10. 2020 o 17:00. Pokud máte k tématu nějaké otázky, na které byste během vysílání rádi dostali odpověď, napište je do tohoto formuláře. Další informace získate na facebookových stránkách události.

Chcete se o iniciativě Podnikání jinak dozvědět víc? Sledujte její facebook a instagram.

Zdroj: facebook.com

Vzděláváte se rádi, ale zároveň nechcete utratit spoustu peněz za placené kurzy? Přečtěte si na našem webu článek Jak se naučit cokoliv zdarma, kde najdete velké množství vzdělávacích portálů, které jsou k dispozici zcela zdarma.