Zahraniční dobrovolnictví s Člověkem v tísni

Člověk v tísni, to nejsou jen humanitární a rozvojové projekty po celém světě, ale také profesionální sociální služby nebo třeba festival Jeden svět. S dobrovolnickými nabídkami u Člověka v tísni, jakoby se na podzim roztrhl pytel, vyrazit můžete do Afganistanu či Konga nebo pomoci s doučováním dětí v Česku.

Logistik v demokratické republice Kongo – Člověk v tísni působí v Kongu od roku 2009, zapojuje se především do rozvoje vzdělání a zdravotnictví a v současnosti rozbíhá nový projekt vody a sanitace. Úkolem dobrovolníka je logistika všech programů, školení lokálních pracovníků, technická podpora a reportování. Požadavkem je především excelentní francouzština a pracovní znalost angličtiny, zkušenost s logistikou, schopnost žít v podmínkách DR Kongo, flexibilita, přizpůsobivost, vyjednávací schopnosti, rychlost a rozhodnost. Dobrovolníkovi je hrazeno cestovné, ubytování, očkování, pojištění a psychologická podpora a kapesné. Délka působení je 18 měsíců. V případě zájmu kontaktujte Danu Kočovou – HR@clovekvtisni.czVíce informací najdete zde.

Programme Support Officer v Afganistanu – během 18 měsíců se dobrovolník bude podílet na programech rozvoje živobytí, správy přírodních zdrojů a zemědělství. Úkolem dobrovolníka bude především reportování, administrativa, technická podpora a rozvoj projektu. Požadavky zahrnují dokončené vysokoškolské vzdělání, manažerské a finanční dovednosti, kulturní tolerance, flexibilita, schopnost práce ve stresu, vůdčí schopnosti a výborná znalost angličtiny. Výhodou je také znalost farsí a zkušenosti s prací v Afganistanu. Dobrovolníkovi je opět hrazeno cestovné, ubytování, očkování, pojištění a psychologická podpora a kapesné. Přihlašovat se můžete do 31.10.2013 u Barbory Jančové – HR@clovekvtisni.cz. Více informací najdete zde.

1382520866-OEF-Nov01_2004-CJTF76-Surgeon-1070266

Více informací o organizaci najdete na webu Člověka v tísni, kde si také můžete přečíst o činnosti v jednotlivých zemích.

Podle Clovekvtisni.cz