Začátek roku v DC67

Zpříjemněte si zkouškové období zajímavou přednáškou, prezentací či jinou akcí v brněnském Dobrovolnickém centru. V lednu vás čeká promítání, homeopatie, Erasmus+ i Evropská dobrovolná služba.

Ve čtvrtek 9.1. budou návštěvníci DC67 Žít změnu. Na programu je promítání inspirativního dokumentárního filmu o lidech,kteří svým pohledem a občanskou tvořivostí dokazují zázraky.  O své zkušenosti se v diskuzi po filmu podělí jeho protagonistka Yvonna Gaillyová. 

 Ve čtvrtek 16.1. se dozvíte jak si pomoci prostřednictvím homeopatie a jiných alternativních léčebných prostředků. O tom jak se o sebe postarat trochu jinak můžete diskutovat s homeopatkou Ivou Valentovou.

Ve čtvrtek 23.1. se můžete seznámit s programem Erasmus+, který umožňuje nejen mládežnické výměny, ale i individuální pobyty. Přijďte si poslechnout horké novinky z Bruselu a co vám program přináší. Nebudou chybět zkušenosti samotných účastníků.

Jak se asi cítí evropský dobrovolník v České republice? Jaké jsou překážky a výzvy během Evropské dobrovolné služby? Ve čtvrtek 30.1. se nechte inspirovat příběhem španělské dobrovolnice. Součástí programu je i vernisáž fotografií.

Program naleznete i na webových stránkách a na Facebooku.