YouthSpeak dotazník

YouthSpeak není jen další průzkum, ale je to hnutí, které se zabývá otázkami, jež mají smysl, vytváří povědomí a budí mladé lidi k akci. Staňte se součástí hnutí #YouthSpeak, vyjádřete své názory a utvářejte svět, ve kterém chcete v budoucnu žít.

Jste jedním z 1,8 miliardy mladých lidí, kteří dnes žijí na tomto světě. A proto je i na vás, jak bude vypadat svět v roce 2030. Mladí lidé se nedají opomenout při utváření dnešních globálních rozhodnutí – vy nemůžete být opomenutí. Tento dotazník vam dává prostor vyjádřit své názory na klíčové výzvy, ambice a směřování světa. Umožňuje vám vyjádřit, na čem vám záleží, a ukáže vám možnosti, jak s těmito zájmy pracovat dál. Hlavním cílem je pozitivně ovlivnit váš život a životy lidí kolem váš.

Tento dotazník právě probíhá ve více než 190 zemích světa pod AIESEC, největší studenty řízenou organizací na světě. Více o AIESEC a jeho hodnotách. V rámci České republiky chce AIESEC oslovit do konce března 2016 co nejvíce mladých lidí. AIESEC Česká republika se zavazuje ke skutečným činům.

Pokud do konce března 2016:
► 1.) získá 5000 responzí = Zakoupí darovací certifikát „4 kanistry na vodu“ | Podpora cíle udržitelného rozvoje č. 6 = Pitná voda, kanalizace
► 2.) získá 7500 responzí = Zakoupí darovací certifikát „Nauč učitele učit“ | Podpora cíle udržitelného rozvoje č. 4 = Kvalitní vzdělání
► 3.) získá 10000 responzí = Zakoupí darovací certifikát „Dvacet kuřat“ + darovací certifikát „Veselá koza“ | Podpora cíle udržitelného rozvoje č. 2 = Konec hladu

TGG_Icon_Color_01-300x300    Global-Goals   E_SDG_Icons-05

Názor jednoho člověka může vypadat zanedbatelně, ale není – jeden člověk může něco změnit. A pokud se 1,8 miliardy mladých lidí spojí dohromady, pak rozhodně stojí za to je vyslyšet!

Vyplňte dotazník → http://bit.ly/vyjádřete_svůj_názor_s_YouthSpeak.  Celý dotazník je propojen s cíly udržitelného rozvoje od OSN na následujících patnáct let (do roku 2030).