Youth Included zve na konferenci o neformálním vzdělávání

Máte v pátek 18.12. odpoledne čas? Přijďte se podívat na konferenci, kterou na téma neformálního vzdělávání mladých lidí pořádá Youth Included ve spolupráci s University of New York in Prague.

Jaké by měl mít student kompetence? Jakou roli u studentů vlastně neformální vzdělávání hraje? Jaké máme možnosti? Co nám o dobrovolnictví můžou prozradit pracovníci neziskovek, trenéři Erasmus+ a další odborníci? Jestliže vás tato témata zajímají, určitě nepromeškejte tuto konferenci! Mimojiné tam také potkáte mezi vystupujícími stávající předsedkyni Mladiinfo Leonu!

Konferenci pořádá sdružení Youth Included, které je vskutku mezinárodním týmem mladých lidí, kteří jsou velice občansky aktivní. Pořádají spousta lokálních i zahraničních akcí, např. jsou členové International Alliance towards Non-Formal Learning Recognition, o čemž také budou mluvit na konferenci. Pro zvědavce více informací o Youth Included na jejich webu!

Kdy: Pátek 18.12. Konference začíná ve 14:00.

Kde: University of New York in Prague, Londýnská 41. Konference se bude konat v auditoriu.

Kde se registrovat: K registraci použijte tento formulář.

Chcete se dozvědět více? Podívejte se na program konference (Promoting Youth Competencies_invitation), nebo navštivtě událost na FB.

With small steps changing world.

youth-included_7

Zdroj: Youth Included