Výměna mládeže: Youth exchange people in progress

Na konci měsíce se v Polsku bude konat výměna mládeže s  tématem public relationships a projektový management a vy se jí můžete zúčastnit! Využijte skvělé příležitosti, naučte se něco nového a užijte si u toho spoustu zábavy!

Organizace Brno for You hledá účastníky na výměnu mládeže Youth exchange people in progress!

Projekt se koná ve dnech 23 9. – 1. 10. v Polsku v překrásném městě Vratislav (Wrocław). Pokud vás zajímá projektový management, leadership skills a PR, neváhejte a přihlaste se nejpozději do 16. 9. 2016.

Počet účastníků: 7 účastníků (18 – 25 let) + 2 vedoucí skupiny

Zapojené země: Itálie, Polsko, Česká republika

Veškeré informace o projektu najdete na této internetové stránce.

brno for you

Autor: Iva Žůrková

Jsem Iva, pro mnohé IF. Pocházím z krásné a okouzlující Olomouce. Jsem takový někdy až příliš optimistický, romantický, ezo-hippie-punk snílek. Jsem jazykový nadšenec a ráda cestuji a poznávám jiné kultury a jejich tradice. Ráda trávím čas v přírodě, tvořím, píšu, fotím, cvičím jógu, tančím, čtu nebo se poflakuji po kavárnách. Moje studia ve zkratce - česko-francouzská sekce (spousta pobytů ve Francii), Univerzita Palackého, obor francouzská a polská filologie (rok v Lille ve Francii, půl roku ve Varšavě v Polsku, jazykový pobyt v Polsku a v Estonsku). Konec úspěšný, teď už jen svoboda... a "dospělácký" život? Nejspíš ano, ale k tomu plno zábavy! Chvíli jsem byla paní učitelka a chvíli jsem pracovala v neziskovce, která připravovala projekty pro mládež, kde šlo hlavně o to neformální vzdělání. Asi mě to baví o fous víc než "učitelkování" a hodlám v tom pokračovat. Momentálně - jako konečně svobodná duše s ukončeným studiem - jsem na EVS v Estonsku. Plním si svůj sen - naučit se estonsky a objevit estonskou kulturu. Třeba se tu občas podělím o své postřehy :) Jo a někdy se strašně rozepíšu a z krátkého info je slohovka! ...ehm...

Comments are closed.