Život na nej univerzitách světa

V čem se liší běžný den studenta české univerzity a studenta jedné z nejprestižnějších škol? I to může zjistit na udáslosti World’s best: Nejlepší univerzity.

Zdroj: Facebook

Dne 18.10.2016 mezi 19:15 – 21:00 organizuje Education Republic spolu se Skautským institutem událost na téma nejlepších univerzit.

Vystoupí na několik zvučných hostů:

  • Michal Pěchouček, profesor a vedoucí katedry počítačů Fakulty elektrotechnické ČVUT, bývalý výkonný manažer firem z oblasti počítačové bezpečnosti; hostoval jako profesor na University of Southern California
  • Michal Čáp, výzkumník na katedře počítačů Fakulty elektrotechnické ČVUT, hostoval jako výzkumník na MIT (umělá inteligence a robotika)
  • Iva Kleinová, programová ředitelka MA in Applied Economics CERGE-EI, absolventka Princeton University a Columbia University
  • Radek Špicar, viceprezident Svazu průmyslu a dopravy ČR, absolvent University of Cambridge

Na události se mj. například dozvíte, v čem se liší běžný den studenta české univerzity a studenta jedné z nejprestižnějších škol? Jaké nejdůležitější návyky si studenti na těchto školách osvojí a ze kterých nejvíce profitují v dalším životě? Co dělají jinak, jaké jiné techniky, metody či přístupy studenti využívají?

Zdroj: facebook Education Republic