Workshop Škola v pohybu

Škola v pohybu 2012: Workshop pro učitele a vedoucí dětských kolektivů na veletrzích GO REGIONTOUR 2012
Kdy: od 13:00 – 15:00, pátek 13. ledna 2012 v pavilonu P, sál P1
Za kolik: 100,- Kč (jedná se o zvýhodněné vstupné na celý veletrh GO REGIONTOUR 2012, vstupné na workshop se neplatí.)

Škola v pohybu je dvouhodinový workshop, určený učitelům všech stupňů škol a pracovníkům s organizovanou mládeží, jako jsou sdružení dětí a mládeže, sportovní kluby a podobně. Organizátoři akcí jako jsou školní výlety, školy v přírodě, letní tábory, víkendové akce či sportovní soustředění mají zájem
o nové náměty a inspirace. Workshop nabídne a přiblíží zajímavé destinace, možnosti vhodného ubytování a programu. Vystavovatelé nabídnou slevy pro skupiny a speciální podmínky pro organizované dětské kolektivy.
Cílem celého setkání je zprostředkování kontaktů mezi učiteli či pracovníky dětských sdružení a poskytovateli služeb v cestovním ruchu, kteří se právě
na tuto cílovou skupinu zaměřují.
Prezentovat se zde budou provozovatelé ubytovacích zařízení určených pro ubytování skupin, cestovní kanceláře s nabídkou pro kolektivy, muzea, památky, mikroregiony s celkovou nabídkou turistických cílů a zajímavostí.
Jedním z atributů, na které bude kladen důraz, je nabídka cenových zvýhodnění pro dětské a mládežnické kolektivy.
Odborným garantem celého workshopu je Informační centrum Borovice.cz, které se v oblasti cestování skupin a dětské rekreace pohybuje již více než 13 let.
Součástí programu budou i přednášky a prezentace jednotlivých nabídek pro školní turistiku, prezentace regionů, tématické diskuse. Na konci programu bude i slosování vizitek účastníků o zajímavé ceny, které věnuje Borovice.cz a jednotliví partneři a vystavovatelé tohoto setkání.

Registrace na setkání na webu: www.bvv.cz/registrace
Zde vyberete veletrh GO/REGIONTOUR 2012, zadáte email, kam vám přijde potvrzovací pdf, dále kód SKOLA2012 (velká písmena bez mezer) pro zlevněné vstupné a pak pokračujete v registraci.

Další informace:  Koordinátorem setkání je Pavel Hofrichter 603 840 883, info@rain.cz