Workcamp v pivovaru? To chceš!

Chcete se na konci léta dobře pobavit, udělat dobrý skutek a k tomu se odměnit pivním mokem? Zažijte festival Křičfest, přípravu alternativní základní školy a kurz angličtiny v jednom týdnu. Čeká vás intenzivní zážitek.

Organizace Propolis, která stojí za fungováním unikátního pivovaru Chříč zaměstnávající lidi se sociálním znevýhodnějím, pořádá workcamp, na kterém si procvičíte téměř všechny vaše smysly. Kromě nádherné přírodní scenárie a chříčské jedenáctky, na vás čeká pracovní terapie, která zahrnuje pomoc s přípravou festivalu Křičfest a budování alternativní základní školy. Budete se podílet na stavbě „Velké chříčské zdi„, kde se naučíte tradiční způsoby stavařiny s materiály jako je kamen, cihla či jílová hlína.

Nemine vás prohlídka samotného pivovaru, Muzeum každodennosti a denní komunikace v angličtině, protože budete součástí mezinárodního dobrovolnického týmu!

Zdroj: Tamjdem o.p.s.

Podmínky:

Pokud je vám 15 let+, ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni a jste pro každou dobrou věc, pak jste ideálními kandidáty.

Kdy: 28. 8. – 2. 9. 2017

Kde: obec Chříč, Plzeňsko

Ubytovaní budete ve sdílených pokojích, nutno si s sebou přibalit vlastní spacák. Strava je zajištěná. Pokud nejste fanoušky masité stravy, budete mít možnost zvolit si vegetariánskou variantu.

Na nic nečekejte a vyplňujte přihlášky! Pokud máte zájem o více informací, přečtěte si základní podmínky účasti a výši poplatku.

V případě jakýchkoliv dotazů a nejasností se odbraťte na Evku: workcampy@tamjdem.cz.

 

Zdroj: Tamjdem