Webinář: Studium v zahraničí

Láká tě využít nepřeberných možnosti, které se v dnešní době naskýtají? Tam jistojistě patří i studium střední školy v zahraničí. Education.cz proto chystá užitečný webinář, na kterém nesmíš chybět!

Studium střední školy v zahraničí

Tato příležitost už dávno není ničím nedosažitelným. I když se nejedná o kvantovou fyziku, může se stát, že se v dostupných informacích snadno ztratíš. Nezoufej, webinář, který povede Radmila Majerová z Eduaction.cz, zodpoví nejen otázky týkající se studia v zahraničí, ale také popíše rozdíly mezi školami a představí proces od výběru tvé vysněné školy až po přihlášku.

Na co se připravit

Na webináři uslyšíš, kde je vůbec možné takto studovat. Také jak vypadá studium střední třeba v USA, Velké Británii, ale i Kanadě nebo Španělsku. Dozvíš se veškeré důležité rozdíly mezi státními a tzv. boarding schools, nebo jak se liší zahraniční vzdělávací systém od toho našeho, českého. Vyslechneš si i několik tipů k přijímačkám!

webinář Education.cz
Webinář Education.cz. Zdroj: Education.cz

Jak se na webinář přihlásit?

Tento webinář se koná 21. a 22. ledna od 18 hodin, a to přes platformu Zoom.

Kapacita pro přihlašování je omezená a najdeš ji na tomto odkaze.

Tipy od Mladiinfo

Nezapomeň prozkoumat i náš web, v záložce „Tipy“ najdeš mnoho užitečných informací týkajících se jak vzdělávání v zahraničí, tak online, stáží a mnoho dalšího. Rady speciálně pro středoškoláky najdeš tady.