Slovinská organizace Familija hledá 2 dobrovolníky do školky k dětem. Co Vám může tahle malá, ale malebná země nabídnout? Třeba je to šité na míru právě vám!

Organizace „Familija – izobraževani in terapevtski center„, sídlící nedaleko od hlavního města Lublaně, má stále otevřené dvě místa pro dobrovolníky, kteří si přejí prožít rok jako pracovníci s dětmi ve školce, kde budou vytvářet každodenní náplň a pořádat aktivity cílené pro malé děti a jejich hravého ducha. Projekt je podpořen Evropským sborem solidarity, dobrovolníkům je zajištěno ubytování, uhrazeny náklady na dopravu a poskytnuto kapesné.

Jste to vy?

  • Máte rádi jižní Evropu a příroda vám dobíjí energii?
  • Je vám mezi 18 a 30 lety?
  • Vztah k dětem už máte a nevadí vám s nimi být v blízkém kontaktu?
  • Stále si rádi hrajete, vyrábíte, kreslíte, nebo např. ovládáte hudební nástroj?

Pokud jste na tyto 4 otázky odpověděli kladně, čtěte dál!

Ilustrační fotografie. Autor: tolmacho. Zdroj: pixabay.com

Nyní jsou otevřené dvě nabídky:

  1. Daycare Center for Children and Youth Škrlovec – Detailní informace
  2. Day Care Center for Addicted Parents & People with Mental Disabilities – Detailní informace

Datum a místo konání

Obě dvě nabídky počítají s vaší účastí od 15. sprna 2019 do 31. července 2020. Místo, kde organizace sídlí, je Škofja Loka, Slovinsko.

Jak se přihlásit?

Pokud jste si pečlivě pročetli detailní informace v odkazech, zašlete nám svoje CV (s fotkou) a motivační dopis na kancelar@mladiinfo.cz. Oba dva dokumenty musí být v anglickém jazyce. Nezapomeňte uvést, jaká z výše uvedených dvou nabídek vás oslovila. Vaše přihlášky přijímáme do 5. dubna 2019. Vaše přijetí bude záviset na hostitelské organizaci.

Pokud stále váháte, vzpomeňte na slavný citát Walta Disneyho: “ If you can dream it, you can do it.“ Těšíme se na vaše emaily a dotazy!

Ilustrační video. Autor: UNILAD Adventure. Zdroj: Youtube.com