Vyučujte angličtinu ve Vietnamu

Umíte dobře anglicky a chcete tento jazyk vyučovat? Staňte se dobrovolníkem – učitelem či učitelkou ve Vietnamu!

Ve Vietnamu může znalost angličtiny poskytnout lidem velké příležitosti nejen tím, že díky ní mají šanci získat lepší práci, ale  umožní jim i přístup k informacím z celého světa. Provincie Ha Giang je ale chudá, a proto mají místní lidé jen velmi málo možností na učení se anglického jazyka. Pomáhat lidem z téhle province naučit se anglicky je více než pouhá výuka, je to naděje na zlepšení jejich života.

Ilustrační obrázek, Autor: sasint, Zdroj: pixabay.com

Jazyková škola v severním Vietnamu hledá dobrovolníky, kteří by pomáhali při vyučování čtyři hodiny denně pět dní v týdnu. Nemusíte být rozeným mluvčím ani certifikovaným učitelem. Vaše angličtina by však měla být bez silného přízvuku a měli by jste být i komunikativní a mít rádi děti.

Ve škole budete učit různé skupinky lidí, od čtyřletých dětí až po dospělé. Pracovníci školy vám pomůžou připravit výukový plán, ale vyučovat budete vy. I když budete mít připravený přesný rozvrh, někdy se budete muset přizpůsobit studentům a změnit ho tak, jak vám bude připadat vhodné.

Minimální délka vašeho působení ve škole je jeden měsíc, ideální jsou dva až tři měsíce.

Ubytovaní budete v centru města Ha Giang a ve volném čase se budete moct učit vařit vietnamská jídla, cestovat nebo se zapojit do mimoškolních aktivit, například účast na festivalech, sportovních hrách, poznávat místní lidi a dát si s nimi šálek čaje nebo kouřit tradiční tabák.

Kontakt:

Jestli vás nabídka zaujala, napište paní Nga-Nancy na e-mail nongnga64@gmail.com nebo vyplňte formulář zde.

Zdroj: vih.asia,workaway.info